Чергова вигадка росіян про Abrams

Фейкороби стверджують, що США передадуть танки Abrams не Україні, а на полігон в Німеччині.

Російські ЗМІ поширили дезінформацію про те, що Пентагон нібито «зробив все, що від нього залежить, щоб жоден американський танк не взяв участі у майбутньому українському контрнаступі».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Ворог маніпулює темою корупції в Україні

Мовляв, США направлять обіцяні ЗСУ Abrams лише для навчань у Німеччині, після чого заберуть техніку назад.

Цей фейк ґрунтується на спотвореній інтерпретації слів міністра оборони США Остіна, який підтвердив плани щодо проведення навчань українських військових на танках M1, зазначили журналісти StopFake.

Насправді танки, які прибудуть на полігон до Німеччини, і танки, які найближчими місяцями отримає Україна, – різні одиниці техніки.

Бойові машини, які ЗСУ використовуватимуть на полі бою, зараз проходять модернізацію у США. Щоб не гаяти часу, Пентагон виділив для тренувань українських військових навчальні танки M1 Abrams – це звичайна практика у таких випадках.

Це вже не перший фейк росіян про Abrams. Раніше вони стверджували, ніби ці танки «чудово горять» на полі бою в Україні, хоча насправді західні союзники ще не поставили їх в Україну.

Total
0
Shares

Пов'язані статті

Читати

Росіяни готують нову ІПСО: цього разу планують розганяти брехню про те, «как в россии жить хорошо»

Центр стратегічних комунікацій фіксує підготовку чергової інформаційно-психологічної операції (ІПСО) ворога. Цього разу професійні брехуни взялися до розгону панічних…