Навігація та корисні матеріали
Опис фейку БРЕХНЯ
Розрахунки ППО відбили удари київського режиму по цивільних об’єктах у РФ. Про це з посиланням на міноборони РФ пишуть прокремлівські Telegram-канали.
Спростування ПРАВДА
Це – фейк, адже саме через дії російської ППО і постраждала низка об’єктів цивільної інфраструктури, наголошують у Генштабі ЗСУ.
В ніч на 11 березня підрозділи Сил оборони України уразили виробничі потужності московського НПЗ, який здатний переробляти 11 млн тонн нафти на рік.
Крім того, вибухи пролунали у районі станції «Стальной конь» на Орловщині, яка забезпечує управління нафтопроводом «Дружба» та є важливою в постачанні нафти на термінал морського порту «Усть-луга», що у Ленінградській області.
Уражені об’єкти є легітимними цілями для Сил оборони, оскільки працюють на забезпечення збройної агресії РФ проти України. Українська армія, на відміну від російської, не воює з цивільним населенням і дотримується норм міжнародного гуманітарного права.
«F-16 – застарілі літаки, а російська система ППО – найкраща у світі». Це – відверта брехня
Знайшли помилку? Виділіть текст на натисніть комбінацію Ctrl+Enter.