Автоматичної перемоги в інформаційній війні не буде, — Ігор Соловей

Україна має нарощувати як власні спроможності, так і активність на міжнародній арені, аби чинити ефективний опір інформаційній агресії.

«Інформаційна війна була, йде зараз і буде йти надалі: і якщо ми на неї не з’явимось, то автоматичної перемоги нам ніхто не подарує», — заявив керівник Центру стратегічних комунікацій Ігор Соловей під час дискусії «Чи спроможний Захід стримати апетити Кремля?»

«Немає єдиного номера телефону, за яким можна зателефонувати в Європу і вирішити всі питання. Європа і була неоднорідною, а Росія тільки підживлює ці розколи. Періодично ми чуємо про операції Кремля то в Італії, то в Іспанії, то в Німеччині, то в Угорщині. Саме тому працювати Україні доводиться з багатьма різними гравцями одночасно», — додав він.

Тому, за його словами, Україна має:

  • по-перше, не здаватись сама — щодня демонструвати опір, укріпляючи військово-оборонну та інформаційну спроможності, а також внутрішню єдність країни.
  • по-друге, бути ще більш активною на зовнішній арені — не закриватись, а шукати все нові, класичні й креативні канали комунікації з ключовими партнерами.
Total
0
Shares

Пов'язані статті

Читати

Є і хороші новини – 22.01

Видався дуже тривожний тиждень, але є й хороші новини. Тримаємо вас у курсі, бо саме обізнаність перемагає паніку.…
Читати

75 звільнених населених пунктів Херсонщини та €550 млн від Європейського інвестиційного банку для України. Головні новини 12 жовтня

ГОЛОВНІ НОВИНИ: Окупанти знову завдали терористичних ударів по Дніпропетровщині та Донеччині. Захисники України приземлили чотири ворожі гвинтокрили за…