«Америка вербує представників мексиканських наркокартелів, щоб відправити на війну в Україну». Це – ворожа брехня

Навігація та корисні матеріали

Коротко

Опис фейку БРЕХНЯ

Американські приватні військові компанії за підтримки влади вербують представників мексиканських та колумбійських наркокартелів, щоб відправити їх на війну в Україну. Перший загін завербованих вʼязнів, а це кілька сотень осіб, планують відправити вже цього літа. Таку інформацію з посиланням на службу зовнішньої розвідки РФ поширюють пропагандистські сайти кремля.

Спростування ПРАВДА

Кремлівські фейкороби доволі активно просувають наратив про «найманців», як це було, наприклад, з французами, які нібито «загинули» в результаті удару по готелю в Харкові. Так РФ намагається переконати світ, що Росія воює не з Україною, а «проти НАТО і колективного Заходу».

«Я не можу сьогодні публічно сказати: “Так, давайте, армії світу, приїжджайте в Україну і воюйте”. Тому що Росія підніме цей хайп у світі, вони почнуть підіймати суспільства інших держав, що не можна відправляти своїх дітей на війну, що це не їх війна, почнуть розколювати єдність між країнами Європи та країнами НАТО. Тому для нас це ризиковано», – заявив президент Володимир Зеленський в інтервʼю 6 квітня.

Знайшли помилку? Виділіть текст на натисніть комбінацію Ctrl+Enter.

Навігація та корисні матеріали

Звіт про орфографічну помилку

Наступний текст буде надіслано до нашої редакції: