Звірства росіян на Чернігівщині: подробиці та фото

Що відбувалось у селі на Чернігівщині, де стояли кадирівці

Центр стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки продовжує публікацію ексклюзивних історій з місць найстрашніших злочинів окупантів. Співробітник Центру побував на Чернігівщині та бачив злочини росіян на власні очі.

Розповідаємо історію селища Новий Биків, яке знаходиться на лінії наступу росіян. Зараз тут безліч розбитої та кинутої техніки із позначкою «О» на бортах.

В цьому селищі, за свідченнями місцевих, стояли кадирівці. Характерна поведінка загарбників — тотальна «продрозверстка»: у селян забирали геть всі продукти.

Бойову техніку окупанти ставили впритул до будинків, а потім казали місцевим, що це бандерівці мирних жителів обстрілюють.

Співробітник Центру організував гуманітарний конвой до села. До місцевих жителів потрапили у великій кількості хліб, молочні продукти, яйця, крупи, борошно тощо.

Суха риба, «Мівіна», пакет молока. За чим стоять черги у Чернігові

Сотні людей у Чернігові стоять за ось таким набором продуктів: суха риба, «Мівіна», пакет молока.

Центр стратегічних комунікацій продовжує серію ексклюзивних історій з постраджалих міст. Співробітник Центру розповідає про ситуацію в Чернігові, який постраждав від обстрілів і блокади окупантів.

Магазини у місті щойно відкрилися, але вони майже порожні. Там продають рештки тих запасів, що були до повномасштабного російського вторгнення.

Більшість людей на питання, яка ситуація в місті чи де щось знайти, відповідають: «Я не знаю, ми щойно вийшли з підвалу».

Total
0
Shares

Пов'язані статті