Антифейк

«Зеленський допускає проведення в Україні референдуму про закінчення війни за «корейським» сценарієм». Це – маніпуляція

Навігація та корисні матеріали

Коротко

Опис фейку БРЕХНЯ

Президент Зеленський дав зрозуміти, що в Україні може бути винесений на референдум «корейський» або інший сценарій закінчення війни, і народ на референдумі скаже, що важливіше – втома від війни чи кордони 1991 року. Таку заяву з інтерв’ю президента України для Bloomberg тиражують пропагандисти.

Спростування ПРАВДА

Фейкороби зманіпулювали відповіддю Зеленського, вирвавши її з контексту.

Журналістка Bloomberg запитала президента України: чи необхідно союзникам починати думати про німецьку модель, тобто дозволити Україні членство [в НАТО] поки навіть не вся територія України під її контролем?

Володимир Зеленський на це відповів, що «по-перше, у нас не було такої пропозиції жодного разу офіційно»:

«Чесно кажучи, в України немає такої можливості… Україна, чим більше вона публічна, тим більше людей буде підтримувати Україну. І тому модель таку мені ніхто не пропонував, це перше.

Друга історія. Я є президентом і гарантом Конституції. І якщо ми говоримо про якісь зміни щодо наших територій – це зміни Конституції, і це злочин. І тому якщо нам пропонують німецьку модель, або ще якусь, або «корейську» або тощо… В будь-якому випадку то треба розуміти, що нам пропонують, хто нам пропонує, для чого це робиться, а після цього зрозуміти думку всіх нас. Не тільки мою, а передусім всього суспільства. Бо суспільство – народ України є власником України».

Знайшли помилку? Виділіть текст на натисніть комбінацію Ctrl+Enter.

Навігація та корисні матеріали

Звіт про орфографічну помилку

Наступний текст буде надіслано до нашої редакції: