Новини

ЗСУ вже не є «осколком» старої радянської армії, — Соловей

Навігація та корисні матеріали

Збройні Сили України стали сучасним військом, а не «осколком» старої радянської армії із застарілим озброєнням.

Про це заявив керівник Центру стратегічних комунікацій Ігор Соловей, відкриваючи брифінг ​«Стан та перспективи цифрової трансформації: оснащення ЗСУ високотехнологічними зразками озброєння» за участі керівництва Міноборони.

«Переконаний, що нинішній і подальші заходи наочно продемонструють: ЗСУ є сучасним військом, яке йде в ногу з часом. Ворог повинен усвідомлювати, що легкої прогулянки у випадку нападу на Україну — у нього не буде, його втрати будуть дуже серйозними і значними. Збройні сили зможуть дати гідну відсіч зовнішній агресії», — підкреслив він.

Учасники брифінгу обговорили цифрову трансформацію українських військ та оснащення високотехнологічним озброєнням та військовою технікою.

«Цифрове майбутнє» Збройних Сил України (розвідка, автоматизоване управління, зв’язок, високоточна зброя, роботизовані комплекси та «безпілотники», інші високотехнологічні системи) – один з пріоритетних напрямів їх трансформації.

У сьогоднішніх умовах, коли вогнева потужність озброєнь сторін конфлікту є цілком порівняною, вимогою часу та запорукою перемоги є цифровізація, автоматизація процесів управління з вищої, стратегічної ланки до кожного окремого бійця. Швидше за противника пройти цикл «спостереження – орієнтація – рішення – дія» – це мета правильно побудованої організації управління Збройними Силами.

Подальший прогрес можливий лише за рахунок максимальної автоматизації, тобто підвищення швидкості проходження управлінських процесів як в бойовій обстановці, так і у питаннях повсякденної діяльності військ, логістики, організації прийняття стратегічних рішень у всій системі оборони держави.

Нагадаємо, що Міноборони спільно з Центром стратегічних комунікацій запустили  інформаційну кампанію з промотування цифрової трансформації та впровадження інноваційних технологій у сфері оборони.

Знайшли помилку? Виділіть текст на натисніть комбінацію Ctrl+Enter.

Навігація та корисні матеріали

Звіт про орфографічну помилку

Наступний текст буде надіслано до нашої редакції: