Антифейк

Заяви росіян, що Зеленському в США нібито не дозволять виступити перед Конгресом, мають маніпулятивний характер

Навігація та корисні матеріали

Коротко

Опис фейку БРЕХНЯ

Президенту Зеленському, під час його візиту до Сполучених Штатів Америки 21 вересня, не дадуть виступити у конгресі США, адже зустрічі у нього заплановані тільки в Білому Домі та Пентагоні, а Конгрес в цей момент розглядатиме законопроєкт про допомогу Україні. Про це заявила рупор кремля Скабєєва з посиланням на матеріал The Financial Times.

Спростування ПРАВДА

Американське видання дійсно опублікувало матеріал під заголовком: «Volodymyr Zelenskyy to meet Joe Biden in Washington in quest for more aid» – «Володимир Зеленський зустрінеться з Джо Байденом у Вашингтоні в пошуках додаткової допомоги».

Однак, чого The Financial Times дійсно не писало, так це вигадки пропагандистки Скабєєвої, де вона заявляє, що «американські гастролі Зеленського обмежаться представленням в ООН», пишуть розслідувачі фактчекінгового проєкту «БезБрехні».

Насправді, президент Зеленський виступить у Конгресі США, проте в інакшому форматі. Виступити йому ніхто не забороняв – навпаки, звернення до Конгресу було ініційоване самими конгресменами від партії демократів і республіканців.

👉 Більше розвінчувань ворожої брехні читайте за тегом #справдіспростовує

Знайшли помилку? Виділіть текст на натисніть комбінацію Ctrl+Enter.

Навігація та корисні матеріали

Звіт про орфографічну помилку

Наступний текст буде надіслано до нашої редакції: