Затримання з двох дублів. Розвінчуємо нову казку ФСБ про «українських диверсантів»

Кіношники з російських спецслужб продовжують знімати фільми про затримання українських диверсантів на території Росії. Щоправда розраховані ці витвори явно на не дуже вибагливого глядача.

12 жовтня ФСБ відзвітувала про запобігання двох диверсій. Їх нібито мали скоїти українські агенти, що в’їхали до Росії через Естонію. Одного «затримали» в Брянській області, вилучивши саморобний вибуховий пристрій. Другого «взяли» у Підмосков’ї з двома ПЗРК «Ігла».

Глядачі мають повірити, що український диверсант їздив по Московській області в автомобілі, нашпигованому зброєю, на українських номерах, адже інших номерів прикриття у СБУ бути не може.

Щоб затримання виглядало динамічніше, його знімали одночасно з декількох ракурсів. Очевидно, кіношникам довелося зробити декілька дублів:

  • на цьому кадрі видно, що після зупинки обох мікроавтобусів, між ними зберігається відстань;
  • але після затримання «диверсанта»  цієї відстані вже немає.

Також ФСБ похвалилася «розкриттям» справи про диверсію на Кримському мосту. У якості одного з доказів росіяни пред’явили рентгенівський знімок вантажівки, яку нібито було заміновано. Але у вантажівки не вистачає однієї задньої осі. 

Та й диск запаски, на відміну від решти коліс, чомусь просвічується наскрізь. Так, нібито до днища просто приклеїли пусту шину.

Усі ці гучні «розкриття» та «затримання» спрямовані на підтримання високого градусу антиукраїнської істерії в Росії та закріплення за українцями образу ворога та терориста. Але проколи видають недолугість російських фейкоробів.

Центр стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки

Total
3
Shares

Пов'язані статті