Антифейк

Заклики на сторінках The Wall Street Journal, що «час вже Заходу визнати провали України» є ворожою маніпуляцією

Навігація та корисні матеріали

Коротко

Опис фейку БРЕХНЯ

У статті The Wall Street Journal під назвою «Пора закінчувати магічне мислення щодо поразки Росії» констатується, що країнам-партнерам України варто усвідомити, що Росія не збирається програвати війну. Такий наратив поширюють пропагандистські ЗМІ кремля.

Спростування ПРАВДА

Насправді у матеріалі американського видання подаються об’єктивні висновки про санкції, які не спромоглися обвалити економіку РФ і контрнаступ, який поки що не дав бажаного Україні результату.

«Російські пропагандисти, цитуючи матеріал, не просто спотворили його справжній зміст, а й щедро приправили вигадками. Лише одна теза про «перевагу» Росії над Заходом в об’ємах та якості виробництва зброї зводиться тільки до одного типу боєприпасів, а про якість продукції не згадується взагалі», – проаналізували статтю фактчекери StopFake.

Основна думка, яку доносять у матеріалі The Wall Street Journal – це перехід союзників України до довгострокових стратегій боротьби: дипломатичної ізоляції Росії, посилення НАТО, збільшення інвестицій в оборонний сектор.

Більше розвінчувань ворожої брехні читайте за тегом #справдіспростовує

Знайшли помилку? Виділіть текст на натисніть комбінацію Ctrl+Enter.

Навігація та корисні матеріали

Звіт про орфографічну помилку

Наступний текст буде надіслано до нашої редакції: