За десятибальною «шкалою Геббельса» російська пропаганда працює на 15 – Цимбалюк

Навігація та корисні матеріали

За останній час рівень антиукраїнської пропаганди в російських медіа зріс до рівня 2014-2015 років – це стало державною інформаційною політикою Росії.

Про це повідомив український журналіст, кореспондент агентства УНІАН у Росії Роман Цимбалюк під час свого виступу на Kyiv Stratcom Forum, першому міжнародному форумі зі стратегічних комунікацій в Україні, передає Укрінформ.

«За десятибальною «шкалою Геббельса» останній місяць російські спецслужби працюють на 15 балів. Вони фактично розпалюють міжнаціональну ворожнечу, роблять з українців людей, які не мають права на життя», – розповідає Цимбалюк.

Він нагадав, що в прайм-таймі російських каналів розповідають, як РФ буде знищувати українські міста, «щоб НАТО не прийшло». «Віцеспікер Держдуми Петро Толстой дуже любить в ефірах російського телебачення «вішати українців на ліхтарях»», – сказав журналіст.

Цимбалюк додав, що це відбувається в рамках політики «расчеловеченья» українців – аби у російських військових не було сумнівів застосовувати зброю, а в суспільстві не засуджували керівництво РФ за ведення війни.

«Ми маємо захищати свій інформаційний простір. Є три головних кроки: блокування каналів донесення ворожої пропаганди, далі – створення якісного альтернативного контенту, у тому числі російською мовою. А також медіаосвіта – щоб громадяни уже самі вміли розпізнати брехню», – впевнений журналіст.

7 і 8 грудня 2021 року у столиці України проходить Kyiv Stratcom Forum – перший міжнародний форум зі стратегічних комунікацій в Україні. У його роботі беруть участь дипломати НАТО і ЄС, українські посадовці, представники українських громадських організацій, що спеціалізуються на стратегічних комунікаціях і боротьбі з дезінформацією. Організатором форуму виступив Центр стратегічних комунікацій.

Знайшли помилку? Виділіть текст на натисніть комбінацію Ctrl+Enter.

Навігація та корисні матеріали

Звіт про орфографічну помилку

Наступний текст буде надіслано до нашої редакції: