Виставка «Рашизм – це…»

Коли: 12 квітня – 29 травня 2023 р.
Де: Музей пропаганди (м. Шепетівка, вул. Соборності, 2)

Організатори:

  • Центр стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки
  • Український інститут національної пам’яті
  • Національний музей Революції Гідності
  • Музей пропаганди 

Виставка показує характерні риси рашизму та справжню природу путінського режиму. Автори проєкту навели історичні паралелі, зібрали факти злодіянь Росії з минулого та з російсько-української війни. 

На 16 стендах детальні описи та ілюстрації розповідають про людиноненависницьку ідеологію Росії, що пропагує тиранію, геноцид і війну, та про – пропагандистську машину, яку країна-терорист потужно запускає на всіх рівнях.

«Виставка «Рашизм – це…» – не тільки про сучасні злочини росії в російсько-українській війні, а й про злочин як характерний інструмент росії для реалізації своєї політики. Привласнюючи найкраще у поневолених народів, росія створила образ країни з високим рівнем культури. Насправді ж за цим міфом величі – паразитування на чужих культурах та історії, їхнє нищення. Це ми й називаємо однією із рис рашизму», – Ольга Сало, заступниця директора Національного музею Революції Гідності.

«Поняття «рашизм» описує сукупність ідей і практик, притаманних нашому ворогові. У цьому понятті неважко впізнати риси його історичних попередників – сталінізму та нацизму, але тепер це все повторюється у XXI столітті. Рецидив цього зла став можливим, оскільки в росії не відбулося переосмислення тоталітарного минулого. Замість засудження його пропагували, і ті злочини, які коять російські окупанти в Україні, освячуються кремлівською пропагандою. На своїй виставці ми показуємо проблему комплексно: як пропаганда призводить до вбивств», – співробітник Центру стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки Максим Майоров.

Торік виставку представили у Києві.  

Відвідати виставку можна щодня з 9:00 до 18:00. Вхід у Музей пропаганди за квитками відвідувачів. 

Total
0
Shares

Пов'язані статті

Читати

Російсько-українська війна та козацтво

Коли: 5 вересня, о 14:00Де: Укрінформ, вул. Б. Хмельницького, 8/16, Зала 2Захід транслюватиметься на YouTube-каналі Укрінформу:https://www.youtube.com/c/UkrinformTV Організатори:Центр стратегічних…
Читати

Трансформація громад в умовах окупації

Коли: 19 травня об 11:00Де: Укрінформ, вул. Б. Хмельницького, 8/16, зала 2Захід транслюватиметься на YouTube-каналі Укрінформу:https://www.youtube.com/c/UkrinformTV Організатори: Центр…