Новини

Возять «зірок» на окуповані території та підбирають «експертів» для ЗМІ: журналісти викрили пропагандистську організацію кремля

Навігація та корисні матеріали

«Автономну некомерційну організацію» «Интеграция» створили у травні 2022 року, вона підконтрольна президентському фонду культурних ініціатив, зʼясувала Meduza.

Очолює її колишній гендиректор «РБК-ТВ» Гліб Шагун. «Интеграция» не отримує грошей із бюджету, а живе на «пожертви» державних та приватних компаній. Так, наприкінці 2022-го пропагандисти отримали понад 100 млн рублів від «Русгидро», «Дальгипротранс» і «Мосгипротранс».

Структура організовує агітаційні поїздки російських «зірок» на окуповані території України для виступів перед військовими та підбирає «експертів» для росЗМІ. Саме «Интеграция» допомагала Газманову, Розенбауму та Чичеріній збирати гроші для підрозділів бойовиків угруповань «ЛДНР».

Також останнім часом керівники державних видань отримують від кремля «прохання» брати коментарі провладних експертів до новин саме через запити до «Интеграции». Це дозволяє кремлю ще глибше контролювати і без того лояльні ЗМІ.

Окрім цього, організація займається агітацією на майбутніх псевдовиборах президента Росії.

Знайшли помилку? Виділіть текст на натисніть комбінацію Ctrl+Enter.

Навігація та корисні матеріали

Звіт про орфографічну помилку

Наступний текст буде надіслано до нашої редакції: