Інтерактивна база доказів російської агресії

 Informnapalm

Міжнародна волонтерська спільнота InformNapalm представляє інтерактивну базу доказів російської агресії проти України, Грузії та Сирії.

Понад 2600 російських військовослужбовців з 101 формування ЗС РФ та інших силових структур Росії, а також 53 типи російського озброєння і техніки, яка не могла стати трофеєм і таємно постачалась на Донбас.

База Russian Aggression — це результат роботи волонтерів за всі роки існування спільноти. Це понад 2000 OSINT-розслідувань InformNapalm, вони систематизовані і розділені на дві групи:

  • російське озброєння, виявлене на Донбасі;
  • підрозділи російської армії, що брали участь в агресії проти України, Грузії, Сирії.

База містить масштабні факти вторгнення і постійно оновлюється та доповнюється новими фактами й доказами.

Зображення шевронів військових частин і фото зразків техніки — клікабельні посилання, які ведуть до повних текстів розслідувань.

База доступна українською, англійською, болгарською, російською, чеською та німецькою мовами і буде корисною журналістам і експертам, які досліджують участь Росії у збройних конфліктах та гібридних війнах.

Кожна нова брехня російської пропаганди має бути випалена за допомогою доказів та фактів.

Total
0
Shares

Пов'язані статті

Читати

У нас погані новини

Інформація в Інтернеті поширюється не лише за допомогою великих онлайнових ЗМІ та соцмереж. Існує велика та розгалужена екосистема «помийних» сайтів. «Новини» з цих видань часто дуже низької якості або навіть повністю вигадані. При цьому вони збирають понад 50 мільйонів візитів на місяць. Для порівняння, «Українська правда» збирає 15 мільйонів. Щодня новинне сміття читають сотні тисяч людей. За допомогою машинних алгоритмів ми дослідили близько мільйона текстів, що були опубліковані на подібних сайтах протягом року. Читайте нижче, про що ми дізналися.
Читати

Боротьба з російською пропагандою та дезінформацією стає системною

Це відбулось завдяки початку роботи спеціальних державних органів — Центру стратегічних комунікацій при Міністерстві культури та інформаційної політики та Центру протидії дезінформації при РНБО — відзначає заступниця керівника фактчекінгового проєкту VoxCheck Світлана Сліпченко.
Читати

Як Росія «перемолола» українців

Російський наратив про власне національне розмаїття з мирним співіснуванням мов і культур не збігається з реальністю. Виступаючи 1 вересня…