Антифейк

«В Україні слід було провести хоча б парламентські вибори, щоб довести свій демократичний статус». Це – маніпуляція

Навігація та корисні матеріали

Коротко

Опис фейку БРЕХНЯ

Українська влада та держава загалом відчувають дефіцит довіри, Зеленський мав провести хоча б вибори до Верховної ради. Тим більше, що поточний склад парламенту не годиться для вирішення викликів воєнного часу. Такі меседжі із посиланням на політолога Карасьова поширюються у мережі.

Спростування ПРАВДА

Подібні заяви є маніпуляцією. Статус України як демократичної держави не оскаржується жодною міжнародною інституцією. Відтермінування чергових парламентських та президентських виборів є цілком очікуваним і вимушеним кроком, адже організувати безпечне голосування в умовах постійних масованих обстрілів неможливо.

Крім того, вибори вимагають великих бюджетних витрат, але пріоритетом наразі є фінансування оборонних потреб України.

У зв’язку з впровадженням воєнного стану в Україні справді діє низка обмежень для громадян. Вони продиктовані потребами оборони та введені відповідно до чинного законодавства.

Російська пропаганда намагається маніпулювати суспільною думкою в Україні, переконуючи, що Зеленський – узурпатор, а Україна – концтабір. Мета цих маніпуляцій зрозуміла – налаштувати громадян проти власної держави. Програма-максимум окупантів – підштовхнути українців до бунту, який би паралізував державу і дозволив окупантам досягти успіхів на фронті.

Знайшли помилку? Виділіть текст на натисніть комбінацію Ctrl+Enter.

Навігація та корисні матеріали

Звіт про орфографічну помилку

Наступний текст буде надіслано до нашої редакції: