Антифейк

«В Луганську вшанували дітей, які загинули внаслідок української агресії». Це – ворожа маячня

Навігація та корисні матеріали

Коротко

Опис фейку БРЕХНЯ

В десяті роковини удару української авіації по селищу Стара Кіндрашівка в Луганську відбувся мітинг-реквієм в пам’ять за 12 загиблими дітьми. Таке пишуть пропагандистські псевдоЗМІ.

Спростування ПРАВДА

Путінські фейкороби тиражують цинічне пропагандистське шоу. З 2014 року до повномасштабної війни на Сході України загинули щонайменше 3375 цивільних, а після 24 лютого 2022 року – 10 582 цивільних.

Усі ці жертви, включно з дорослими, дітьми та людьми старшого віку – на совісті Росії та її посіпак, які перетворили мирний український Донбас на поле бою, розв’язавши неспровоковану агресію проти України.

Крім того, з 2014 року, щоб роздмухати полум’я збройного протистояння, російські окупанти використовували цинічну тактику навмисного збільшення кількості цивільних жертв.

Наприклад, РСЗВ загарбників, які обстрілювали позиції сил АТО/ООС, розташовувалися на подвір’ях житлових будинків, поблизу шкіл та лікарень. Також, щоб спровокувати антиукраїнські настрої серед місцевого населення, росіяни самі влаштовували обстріли окупованих територій.

Знайшли помилку? Виділіть текст на натисніть комбінацію Ctrl+Enter.

Навігація та корисні матеріали

Звіт про орфографічну помилку

Наступний текст буде надіслано до нашої редакції: