Антифейк

«Уряд Чехії побоюється відповідальності за співучасть у терактах ЗСУ на території РФ». Це – ворожа маячня

Навігація та корисні матеріали

Коротко

Опис фейку БРЕХНЯ

Представники Чехії відмовилися брати участь в екстреному засіданні Радбезу ООН, який ініціювала Росія, через страх бути викритими у причетності до спільних із ЗСУ атак по Бєлгороду 30 грудня. Цю новину з посиланням на постпреда РФ в ООН Небензю поширили прокремлівські ЗМІ.

Спростування ПРАВДА

Такі заяви представників країни-терористки є черговою спробою відвернути увагу від власних злочинів проти мирного населення України та масових ударів по українських цивільних об’єктах, зазначають фактчекери зі StopFake.

Своєю чергою міністр закордонних справ Чехії Ліпавський назвав російські заяви пропагандою і додав, що «Прага радо з’явиться на засіданні Ради безпеки ООН у разі, якщо обговорюватиметься тема виведення російських окупаційних військ з території України».

Також представники країн-союзників України нагадали росіянам, що наразі на українській землі незаконно перебувають сотні тисяч солдатів РФ, натомість у Росії немає жодного українського солдата.

«Росія не має жодного права робити заяви про будь-які «теракти» – винуватицею того, що відбувається, є лише Росія та її нічим не спровокована війна проти України», – заявили вони.

Більше розвінчувань ворожої брехні читайте за тегом #справдіспростовує

Знайшли помилку? Виділіть текст на натисніть комбінацію Ctrl+Enter.

Навігація та корисні матеріали

Звіт про орфографічну помилку

Наступний текст буде надіслано до нашої редакції: