Українське підпілля зриває підготовку до референдуму й ліквідовує ворогів, – огляд з тимчасово окупованих територій

Спільно з Центром національного спротиву підготували для вас вже традиційний дайджест новин українського підпілля за останній тиждень.

Росіяни провалюють підготовку до референдуму

Росіяни не мають підтримки на окупованих територіях півдня й відтак змушені вигадувати «рішення» щодо створення ілюзії добровільного приєднання. Так, у Мелітополі росіяни мають намір провести свій псевдореферендум за місцем проживання «виборців».

Пародію на волевиявлення окупанти хочуть провести в період з 11 на 17 вересня. Мешканців будуть «опитувати» за місцем проживання аби приховати низьку явку. Звичайно, що ні про яку таємницю голосування не йдеться.

Крім того, активність українського підпілля змусила росіян забирати людей з передової для забезпечення проведення псевдореферендуму.

Не краще виглядає ситуація з темпами паспортизації. Населення тимчасово окупованих територій в переважній більшості не сприймає російську окупацію й не бажає ставати громадянами РФ, тому ворог вдається до примусової видачі паспортів.

Такі випадки зафіксовані в селах окупованого Запоріжжя, де українські паспорти просто забирають під час перевірок чи обходів будинків.

Звертаємо увагу, що ЦНС детально розписав перспективи отримання паспорта ворога, а також як росіяни маніпулюють з «соцопитуваннями» напередодні своїх т.зв. референдумів.

Українське підпілля продовжує нищити зрадників та інфраструктуру

У Мелітополі невідомі герої зіпсували грандіозні плани окупантам щодо підключення запорізької атомної електростанції до російської електромережі.

Напередодні в місті зафіксували великовантажні машини з бухтами проводів та бочками з трансформаторною оливою.Попередньо їх завезли аби реалізувати план підключення Запорізької АЕС до російської енергосистеми. 

Проте підпілля підірвало електроопору й зіпсувало плани ворога. Вибух стався 17 серпня, після якого окупанти перекрили південний виїзд із міста та посилили перевірки на блок-постах, але марно.

В тимчасово окупованому Старобільську (Луганська область) партизани підірвали т.зв. «начальника МРЕО» Аскяра Лайшева. Подія трапилася 11 серпня. Колаборанта підірвали прямо в машині, зрадник встиг випригнути з автомобіля й доставлений в реанімацію. Вже в лікарні Аскяр помер. 

13 серпня на південно-західному напрямку від Мелітополя невідомі герої підірвали залізничний міст, яким росіяни транспортують військову техніку.

Зауважимо, що російська армія побудована на логістичній моделі, де залізниця грає вирішальну роль. Саме розвинута залізнична мережа сходу та півдня дозволяє росіянам швидко переміщати свою техніку. Проте коли залізничні мости втомлюються, то росіяни втрачають мобільність, а з нею й шанси на перемогу. 

Місцеве населення ТОТ відмовляється вчитись у фейкових навчальних закладах

У тимчасово окупованому Мелітополі окупанти створили фейковий університет на базі захопленого майна двох ВНЗ МДПУ імені Богдана Хмельницького та ТДАТУ ім. Дмитра Моторного, та місцеві відмовляються там навчатись.

Навчатись відмовляються як студенти двох справжніх ВНЗ, так й немає абітурієнтів до вступу в псевдоуніверситет, хоча окупанти навіть скасували іспити аби заохотити молодь до вступу. Проте перспектива отримати макулатуру з написом «Диплом» молодь не вразила.

Аналогічна ситуація з коледжами, які окупанти позакривали через те, що більшість студентів та школярів виїхала й створили один «середньоспеціальний навчальний заклад». Відтак окупанти перейшли до погроз відправити до лав ворожої армії юнаків, які не хочуть створювати пропагандистам ілюзію «навчального процесу».

Також окупанти «працюють» з батьками, які відмовляються віддавати своїх дітей до російських шкіл на Херсонщині. Росіяни з вересня планують почати навчальний рік за російською програмою, тобто по факту це будуть пропагандистські осередки для русифікації українських дітей. 

Ворог погрожує виселити родини, які не погоджуються на навчання своїх дітей в російських школах. Майно при цьому обіцяють конфіскувати. Для попередження всі батьки, які не подадуть заяви про навчання своїх дітей до «шкіл» будуть оштрафовані на 148 тис. рублів.

Центр стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки

Total
0
Shares

Пов'язані статті