Україні потрібна позитивна візія майбутнього Криму, – експерт Центру

Потрібно визначити філософські засади інформаційної політики на кримському напрямку, оскільки зараз немає можливості сформувати практичну дорожню карту повернення Криму в рамках державної політики деокупації.

Про це заявив Максим Майоров, завідувач відділу інформаційної безпеки Центру стратегічних комунікацій під час зустрічі Коаліції з протидії дезінформації щодо Криму в понеділок, 20 грудня.

«Нам потрібно транслювати меседжі для Криму і світу не лише щодо протидії легалізації анексії та гуманітарних аспектів взаємодії України з кримчанами, а й з позитивною візією майбутнього Криму, яку ще потрібно сформулювати», – переконаний Максим Майоров.

Зустріч організували видання StopFake, National Democratic Institute та Посольство Великої Британії в Україні. На ньому зібралися медіаексперти, журналісти, політичні експерти та представники влади, щоб обговорити концепцію коаліції з інформаційної політики та протидії дезінформації про окупований Крим.

Під час зустрічі презентували проєкт Коаліції організацій з протидії дезінформації щодо Криму та обговорювали ідею і мету такого об’єднання, структуру та напрямки роботи коаліції.

Total
0
Shares

Пов'язані статті