Новини

Україна підписала договір щодо експорту зерна з Туреччиною та ООН, а росіяни накрили вогнем Дніпропетровщину. Головне за 22 липня

Навігація та корисні матеріали

ГОЛОВНІ НОВИНИ: На півдні українська авіація завдала вісім ударів по ворожих позиціях. Російські війська несуть втрати на Луганщині. Окупанти депортували до РФ 5 100 українських дітей. Україна отримала $12,7 млрд від міжнародних партнерів. У Німеччині заявили про неможливість запуску «Північного потоку-2».

ВІДЕО ДНЯ: Українські артилеристи знищили ворожий дивізіон гаубиць

ГОЛОВНІ НОВИНИ

Україна підписала договір щодо експорту зерна з Туреччиною та ООН

Відповідно до документу, українська сторона контролюватиме порти «Одеса», «Чорноморськ» і «Південний». Угода не передбачає послаблення санкцій проти Росії.

Росія накрила вогнем Дніпропетровщину

Російська армія обстріляла декілька районів Дніпропетровської області. Лише по Нікополю ворог випустив до 100 снарядів. Попередньо, одна людина загинула, одна поранена.

На півдні українська авіація завдала вісім ударів по ворожих позиціях

Окупанти втратили 35 солдатів, самохідну гаубицю «Мста-С», два безпілотних розвідники, три одиниці броньованої техніки та вісім одиниць автомобільної техніки.

Російські війська несуть втрати на Луганщині

Ситуація в області залишається важкою, але контрольованою. ЗСУ знищили багато складів у тилу ворога. Росіяни частіше кидають в бій підрозділи приватних військових компаній, наприклад «вагнерівців». Це пов’язано з тим, що армія окупантів несе величезні втрати.

Українським військовим вдалося зупинити штурмові дії окупантів, які атакували з території Лисичанського НПЗ. Там ворог зазнав втрат та відійшов.

Окупанти депортували до РФ 5 100 українських дітей

Це дані Національного інформаційного бюро, куди звертаються люди з фактами депортації чи переміщення дітей. Ці заявки продовжують надходити щодня.

Окупанти посилюють фільтраційні заходи у Маріуполі

Окупанти вирішили закрити місто з 16:00 п’ятниці до 6:00 понеділка. Там посилять фільтраційні та антипартизанські заходи.

Німеччина планує передати Україні систему ППО IRIS-T наприкінці літа

У німецькому МЗС повідомили, що наразі озброєння перебуває на стадії виробництва.

Україна отримала $12,7 млрд від міжнародних партнерів

З початку війни міжнародні партнери оголосили обсяг фінансової підтримки країни на рівні більш ніж 27 млрд доларів. Ці кошти спрямовуються на забезпечення основних потреб бюджету.

У Німеччині заявили про неможливість запуску «Північного потоку-2»

У Німеччині вважають, що запуск трубопроводу збільшить залежність Європи від російського газу.

Знайшли помилку? Виділіть текст на натисніть комбінацію Ctrl+Enter.

Навігація та корисні матеріали

Звіт про орфографічну помилку

Наступний текст буде надіслано до нашої редакції: