Новини

#UAРазом: графік брифінгів у пресцентрі 23 лютого

Навігація та корисні матеріали

У середу, 23 лютого, в оперативному пресцентрі проєкту #UAРазом в «Укрінформі» відбудеться кілька брифінгів, зокрема за участю очільника Національної поліції Ігоря Клименка та міністра охорони здоров’я Віктора Ляшка.

9:30 – брифінг на тему: «Безпека держави: робота поліції в умовах посиленого режиму». Спікер: Ігор Клименко – голова Національної поліції України.

12:00 онлайн-підключення зі штабу ООС у Краматорську щодо оперативної ситуації в районі проведення операції Об’єднаних сил.

13:30 відбудеться брифінг керівника Центру стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки на тему: «Актуальні інформаційні загрози». Спікер: Ігор Соловей – керівник Центру стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки.

17:30 брифінг міністра охорони здоров’я Віктора Ляшка.

Представники державних органів, відповідальних за безпеку, – Міноборони, МВС, МЗС та інших відомств – щодня інформуватимуть про ситуацію в районі ООС та навколо України в цілому.

Графік виходу спікерів: о 9:30, 13:30 та 17:30. Крім того, щоденно о 12:00 відбуватимуться онлайн-підключення зі штабу ООС у Краматорську.

Для іноземних журналістів буде трансляція із синхронним перекладом англійською мовою.

Знайшли помилку? Виділіть текст на натисніть комбінацію Ctrl+Enter.

Навігація та корисні матеріали

Звіт про орфографічну помилку

Наступний текст буде надіслано до нашої редакції: