Антифейк

«У США вимагають від України відмовитися від втрачених територій». Це – ворожий вкид

Навігація та корисні матеріали

Коротко

Опис фейку БРЕХНЯ

Адміністрації Байдена слід публічно заявити, що інтереси України й США в питанні повернення окупованих територій не збігаються, а мета Києва деокупувати ці землі – недосяжна. Про це з посиланням на матеріал у Foreign Policy пишуть пропагандисти кремля.

Спростування ПРАВДА

Матеріал під назвою «Чого Америка хоче в Україні?» [What Does America Want in Ukraine?] дійсно публікувався у Foreign Policy, однак там немає жодного слова про «вимоги США до України відмовитись від ТОТ».

Зокрема там йдеться про адміністрацію Байдена, яка працює над розбудовою Збройних сил України на найближчі 10 років, покращенням бойових позицій України та захистом міжнародного порядку від російського агресора.

Крім того, варто нагадати, що Україна не торгує з агресором людьми і територіями, і жодна країна чи політична сила не змусить Україну переглянути свою позицію.

Поширений росіянами фейк – це чергова недолуга спроба нашкодити українсько-американським відносинам, поширити думку, що «Україну кинули», а її території нібито назавжди залишаться під окупацією Росії.

Знайшли помилку? Виділіть текст на натисніть комбінацію Ctrl+Enter.

Навігація та корисні матеріали

Звіт про орфографічну помилку

Наступний текст буде надіслано до нашої редакції: