Новини

У Швейцарії триває конференція про відновлення України, а на Луганщині досі тривають бої. Головне за 4 липня

Навігація та корисні матеріали

ГОЛОВНІ НОВИНИ: У місті Лугано у Швейцарії розпочалася конференція на тему відновлення України. Український уряд представив свій план: для відбудови після війни нашій країні потрібно $750 млрд на 10 років. Російські сили вже відзвітували, що захопили всю Луганську область. Проте на Луганщині досі тривають бої. Російські сили вдарили ракетою по школі у Харкові. У Державній прикордонній службі Україні стверджують, що в’їзд до України переважає над виїздом.

ФОТО ДНЯ: Над Зміїним островом знову замайорів український прапор

ГОЛОВНІ НОВИНИ

У Швейцарії розпочалася конференція на тему відновлення України

Конференція з питань відновлення України проходить 4 та 5 липня у місті Лугано у Швейцарії. У конференції бере участь широка делегація України, зокрема голова Верховної Ради Руслан Стефанчук, прем’єр-міністр Денис Шмигаль, декілька українських міністрів та депутатів.

Володимир Зеленський виступив у форматі відео-конференції. За його словами, пріоритетами під час відбудови України будуть максимальна безпека, технологічність, дотримання екологічних стандартів, застосування зелених технологій, реалізація безбар‘єрності, спрямованість на інтереси громад.

Україні для відбудови потрібно $750 млрд на 10 років

Український уряд представив план відновлення України під час конференції у Лугано. Серед проєктів, на які необхідні кошти, відбудова житла та інфраструктури регіонів, забезпечення енергетичної незалежності, забезпечення макрофінансової стабільності, створення конкурентного доступу до капіталу та інші.

Велика Британія долучиться до відновлення України

У 2023 році у Великій Британії відбудеться конференція, присвячена відновленню України. Також Велика Британія увійде до наглядової ради, щоб допомогти координувати дії України та союзників щодо відновлення.

На Луганщині тривають бої за Білогорівку та Новоконстянтинівку

Російські сили вже відзвітували, що захопили всю Луганську область. Проте наразі досі тривають бої біля населених пунктів Білогорівка та Новоконстянтинівка.

Російські сили знищили школу у Харкові

Росія завдала ракетного удару по школі у Шевченківському району Харкова. Рятувальники розбирають завали. За попередньою інформацією, постраждалих у результаті атаки немає.

У мешканців Маріуполя досі немає доступу до води

Відсутність води залишається головною проблемою Маріуполя. Лише близько 3% мешканців Маріуполя мають доступ до води.

Дедалі більше українців повертаються додому з-за кордону

Щодня державний кордон України перетинають 90 тисяч осіб в обох напрямках. У Державній прикордонній службі стверджують, що в’їзд до України переважає над виїздом.

Знайшли помилку? Виділіть текст на натисніть комбінацію Ctrl+Enter.

Навігація та корисні матеріали

Звіт про орфографічну помилку

Наступний текст буде надіслано до нашої редакції: