Антифейк

У концерну Rheinmetall немає економічних проблем, а попит на продукцію зростає

Навігація та корисні матеріали

Росіяни стверджують, що після «невдалих спроб наступу ЗСУ» обвалилися акції німецького оборонного концерну Rheinmetall. Це – неправда.

Брехня: після масового знищення російськими військами танків Leopard 2, які виробляє концерн, його акції різко пішли вниз. Про це пишуть пропагандистські ресурси кремля.

Правда: у концерну Rheinmetall немає економічних проблем. Навпаки, російсько-українська війна збільшила попит на його продукцію.

«Зараз ми ведемо переговори про кілька дуже великих контрактів: танки, боєприпаси, незабаром протиповітряну оборону – і літаки. Йдеться про довгі терміни та багато мільярдів євро», — заявив керівник Rheinmetall Паппергер в інтервʼю німецькому виданню RND.

Ціна акцій концерну дійсно трохи змінюється, але жодного обвалу немає. У тому ж інтервʼю Паппергер додавав, що очікує подальшого зростання вартості компанії на фондовому ринку через збільшення витрат на оборону в Європі.

Не відповідають дійсності й заяви росіян про «невдалий наступ». ЗСУ хоч і зазнають певних втрат, але вони значно менші, ніж про них розповідає пропаганда РФ. Це підтверджують й аналітики, що верифікують фото і відео, що начебто вказують на «значні» втрати України.

Центр стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки

Знайшли помилку? Виділіть текст на натисніть комбінацію Ctrl+Enter.

Навігація та корисні матеріали

Звіт про орфографічну помилку

Наступний текст буде надіслано до нашої редакції: