Новини

«Так виглядає готовність Росії до переговорів і її бажання миру»: як Захід реагує на терористичний удар по «Охматдиту»

Навігація та корисні матеріали

Посол Німеччини Мартін Єгер у мережі Х назвав російський ракетний обстріл війною проти цивільних:

«Сьогодні вранці Росія завдала масованого ракетного удару по Україні, в т.ч. по Києву. Руйнувань зазнала і дитяча лікарня «Охматдит». Багато жертв у Києві, є загиблі, поранені. Це війна проти цивільного населення. Так виглядає готовність Росії до переговорів і її бажання миру».

 

Посол Австрії Арад Бенкьо влучання російської ракети по території дитячої лікарні «Охматдит» вважає, що це «чистий терор»:

«Черговий масований ракетний удар по Києву. Цього разу під удар потрапила дитяча лікарня «Охматдит»! Австрія підтримує цей центр протягом багатьох років. Це заклад, який опікується немовлятами та дітьми, які цього потребують. російська атака – це чистий терор».

Пані посол США в Україні Бріджит Брінк висловила співчуття дітям та їхнім родинам:

«Жахливі кадри з лікарні «Охматдит», найбільшої дитячої лікарні в Україні, що надає лікування онкологічних та інших захворювань дітей, яка була вражена під час масованого ракетного обстрілу Росії сьогодні вранці».

Делегація Міжнародного комітету Червоного Хреста (МКЧХ) в Україні зазначила, що «шокована» та «засмучена» повідомленнями про жертви та пошкодження дитячої лікарні «Охматдит» у Києві:

«Ця лікарня проводить життєво важливе лікування тисяч дітей. Щиро співчуваємо всім постраждалим. Жодна дитина не має переживати таке».

Знайшли помилку? Виділіть текст на натисніть комбінацію Ctrl+Enter.

Навігація та корисні матеріали

Звіт про орфографічну помилку

Наступний текст буде надіслано до нашої редакції: