Сьогодні в Україні формуються повноцінні школи стратегічних комунікацій — Ігор Соловей

Навігація та корисні матеріали

17 січня у медіацентрі «Україна-Укрінформ» презентували видання «Рекомендації та кращі кейси реалізації стратегічних комунікацій в умовах війни». 

Видання було підготовлено колективом Національної академії СБУ спільно з українськими експертами у галузі стратегічних комунікацій. 

Центр стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки виступив одним із рецензентів цієї роботи. 


«Ми є свідками того, як в Україні формуються школи страткому. Український досвід, який є унікальним, має бути: а) акумульований і б) переданий (для української та іноземної аудиторій). Свідками цього ми зараз і є. Ще одне, на чому хотів би акцентувати увагу – це практичний ухил текстів цього збірника. Бо більшість авторів – практики «інформаційного фронту». Ми в Центрі їх знаємо, з ними співпрацюємо і вони діями доводять свою фаховість», – зазначив керівник Центру стратегічних комунікацій Ігор Соловей. 

Директорка офісу НАТО в Україні Вінета Кляйне підкреслила важливість стратегічних комунікацій під час війни та вказала на унікальний досвід України. 

«Інформація є інструментом влади, яка поширюється як на цивільну, так і військову сфери. Україна показала всім, як важливо, коли військові та цивільні комунікатори працюють у злагодженості. 

Мета комунікації НАТО щодо війни РФ проти України була простою: демонструвати постійну підтримку України з боку НАТО, викрити брехню та фейки, які поширює Росія, демонструвати підтримку міжнародного порядку. А також підкреслити непохитну рішучість Альянсу у меті уникнути подальшої ескалації та захищати кожен дюйм своєї території», – сказала директорка офісу НАТО в Україні.

«Цінність видання, яке ми запускаємо у тому, що воно містить кейси, рекомендації та є цінним джерелом інформації для розуміння всіх нас, у тому числі комунікаторів різних країн НАТО», – додала Вінета Кляйне. 

Знайшли помилку? Виділіть текст на натисніть комбінацію Ctrl+Enter.

Навігація та корисні матеріали

Звіт про орфографічну помилку

Наступний текст буде надіслано до нашої редакції: