«Саме громади є першою лінією інформаційної оборони». Центр стратегічних комунікацій провів дводенний тренінг для комунікаційників з прифронтових територій

Навігація та корисні матеріали

11-12 червня 2024 року Центр стратегічних комунікацій за підтримки Фонду «Партнерство за сильну Україну» провів  у Києві перший дводенний тренінг для 7 місцевих адміністрацій та органів місцевого самоврядування щодо планування кампаній та стратегічних комунікацій.

«Ефективна комунікація є одним із ключових факторів взаємодії з громадами. Особливо під час війни. Фахівці з комунікацій повинні володіти не лише відмінними професійними навичками й талантом, але й мати доступ до інформації та керівництва, яке ухвалює та генерує рішення, щоб чітко й своєчасно доносити важливі повідомлення до аудиторії», – відзначив на початку тренінгу т. в. о. Міністра культури та інформаційної політики України Ростислав Карандєєв. 

«Ми розуміємо, що саме громади є тою першою лінією інформаційної оборони проти гібридної російської агресії. Адже Росія і її посіпаки масштабують складні моменти українського життя і використовують для розлому українського суспільства. А ви є саме тими першими людьми, до яких приходять з запитаннями на місцях. І ви маєте знати відповіді на них», – звернувся до учасників тренінгу керівник Центру стратегічних комунікацій Ігор Соловей.

Також з вітальним словом до учасників тренінгу звернулась головна радниця зі Стратегічних комунікацій компонента «Раннє відновлення» Фонду «Партнерство за сильну Україну» Кейт Хенсон:

«Ви займаєтесь боротьбою з дезінформацією, а це дуже важливий напрямок. Стратегічні комунікації є важливими інструментом для формування хоробрості, доброти та стійкості».

Захід має практичні результати: під час практичних вправ учасники розробили плани комунікаційних кампаній для кожної з громад, що будуть реалізовуватись протягом найближчих місяців. 

Тренінгова команда Центру стратегічних комунікацій  ознайомила учасників з можливостями різних онлайн- і офлайн-каналів та інструментів комунікації для досягнення ефективної взаємодії з суспільством.

У травні 2024 року Центр стратегічних комунікацій за підтримки Фонду «Партнерство за сильну Україну» розпочав реалізацію пілотного проєкту з посилення спроможності місцевих громад в стратегічних комунікацій. Проєкт передбачає низку заходів, включно з проведенням трьох теоретичних та трьох практичних тренінгів, включно з кризовими комунікаціями та стратегічними комунікаціями для залучення громадян до управління.

Цей проєкт здійснений за підтримки Фонду «Партнерство за сильну Україну», який фінансується урядами Великої Британії, Естонії, Канади, Нідерландів, Сполучених Штатів Америки, Фінляндії, Швейцарії та Швеції.

Знайшли помилку? Виділіть текст на натисніть комбінацію Ctrl+Enter.

Навігація та корисні матеріали

Звіт про орфографічну помилку

Наступний текст буде надіслано до нашої редакції: