Антифейк

Роспропаганда вигадала, що у Пентагоні нібито назвали Україну «лабораторією» і «полігоном» у війні з Росією

Навігація та корисні матеріали

Коротко

Мережею шириться заява, що у Пентагоні нібито назвали Україну «лабораторією» і «полігоном» у війні з Росією. Це не так.

Опис фейку БРЕХНЯ

У США визнали, що раніше для Пентагону «військовими лабораторіями» були Афганістан, Ірак, Лівія, Сирія, а зараз «лабораторією» стала Україна. Про це пишуть підконтрольні кремлю ЗМІ з посиланням на заяву представниці Пентагону Мари Карлін.

Спростування ПРАВДА

Під час свого виступу в Інституті Рональда Рейгана, Карлін висловилася про Україну виключно у контексті досвіду українських військових, які активно використовують високі технології [Starlink, наприклад] та штучний інтелект під час планування і ведення операцій, встановили журналісти проєкту StopFake.

«Усі бачать вплив системи Starlink і що це означає з точки зору здатності України боротися з цією жахливою агресивною війною, що не спровокована, розв’язаною Путіним…

Це спосіб, за допомогою якого штучний інтелект і масштабні дані дали змогу Україні діяти, коли це необхідно, на полі бою, які дали змогу всім нам зрозуміти, в якому стані знаходиться конфлікт, які речі потрібні українській армії [фрагмент 00:23:48 — 00:26:46]», — сказала вона.

Російські брехуни у притаманній їм манері перекрутили слова помічниці міністра оборони США зі стратегій, планів і можливостей та перетворили їх на фейк у стилі «втрати Україною незалежності» та «перетворення України на західний полігон».

Знайшли помилку? Виділіть текст на натисніть комбінацію Ctrl+Enter.

Навігація та корисні матеріали

Звіт про орфографічну помилку

Наступний текст буде надіслано до нашої редакції: