Новини

Росіяни шукають ДРГ і намагаються змусити мешканців «евакуюватись», – огляд з ТОТ

Навігація та корисні матеріали

На тимчасово окупованих територіях продовжують лунати вибухи, й Центр національного спротиву підготував новий огляд новин з тимчасово окупованих територій.

Росіяни шукають ДРГ, але марно

25 жовтня у Мелітополі пролунав вибух поблизу будівлі бізнес-центру головного зрадника регіону Євгена Балицького. Саме у підвалі цього приміщення проводять планерки гауляйтери міста, а також ФСБ-шники. Також у цій будівлі знаходиться телебачення кремлівських пропагандистів ЗА-ТВ, саме поблизу «редакції» й стався вибух.

Водночас росіяни посилили репресії проти мешканців ТОТ. Так, окупанти посилили фільтраційні заходи. Тепер вони почали «перевіряти» телефони місцевих жителів, вибірково зупиняючи людей на вулицях. Перевірку здійснюють на виконання указу Володимира Путіна, щодо запровадження т.зв. воєнного стану.

При перевірці окупантів цікавлять українські додатки, підписки на українські медіа та листування. Фактично, росіяни не змогли заручитися підтримкою місцевого населення й у відповідь посилили репресії та запровадили цензуру.

У смт. Пришиб (Запорізька область) кадирівці збільшили кількість блокпостів та влаштовують облави на місцевих.

При цьому, окупанти настільки бояться українських «ДРГ», що перевіряють навіть одне одного. Так, бойовики на блокпостах влаштовують перевірки бурятам, які базуються в сусідній Михайлівці.

Та крім перевірок росіяни почали заварювати люки, аби запобігти пересуванню українських «ДРГ». Зауважимо, що масове заварювання люків наражає місцевих на небезпеку, адже перекриває комунальникам та пожежникам доступ до стратегічно важливих комунікацій.

Ворог створює гуманітарну кризу аби змусити мешканців покинути їх домівки

Зокрема, в Херсонській області росіяни не постачають продукти до дитсадків, пояснюючи це «боргами» установ. Водночас з виправної колонії №90 у Херсоні росіяни випустили лояльних ув’язнених для нагнітання криміногенної ситуації в місті, а отже для того аби місцеві погодились на «евакуацію». 

Також росіяни вивозять українських дітей до РФ під приводом «відпочинку у дитячих таборах».  Проте далі батьків поставили перед фактом, що діти «затримуються на невизначений термін», й наказали передати теплі речі. Також дітей протиправно відправили до місцевих російських шкіл для подальшої русифікації.

Фактично діти зараз є заручниками окупантів. За допомогою яких росіяни хочуть вивезти до РФ батьків дітей, тобто депортувати місцевих.

Крім того, росіяни не можуть знайти добровольців та планують мобілізувати місцевих чоловіків. Зокрема, на Херсонщині росіяни закликають всіх долучитися до лав «тероборони», та охочих в місті ризикувати собою заради окупантів немає. По місту ходять агітатори окупантів й розклеюють листівки, та марно.

Наостанок, Центр національного спротиву підготував історію окупації міста Тростянець (Сумська область). Про те, як місцева влада організувала життя міста й координувала спротив окупації – за посиланням.

Знайшли помилку? Виділіть текст на натисніть комбінацію Ctrl+Enter.

Навігація та корисні матеріали

Звіт про орфографічну помилку

Наступний текст буде надіслано до нашої редакції: