Антифейк

Росіяни розганяють новину, що бійці полку «Азов» нібито вдаються до «сатанинських обрядів». Це неправда

Навігація та корисні матеріали

Коротко

Опис фейку БРЕХНЯ

На день осіннього рівнодення 22 вересня «Азов» проводив «сатанинський обряд», що є навіть не Середньовіччям, а Кам’яною добою. Про це пишуть підконтрольні кремлю пропагандистські пабліки.

Спростування ПРАВДА

Насправді нічого «середньовічного» і забороненого не проводилося – щороку, на день осіннього рівнодення, воїни полку «Азов» за традицією вшановують День пам’яті мертвих, де згадуються усі полеглі за свободу Батьківщини бійці полку, встановили журналісти «БезБрехні» з посиланням на опис заходу.

«Імена наших побратимів, котрі загинули за 9 років війни, навіки вписані в історію України, а їхній подвиг – в пам’ять кожного азовця. Ця пам’ять надає нам наснаги продовжувати боротьбу, навіть коли здається, що сил більше немає», – написали азовці.

Дні вшанування загиблих і померлих є практично в усіх релігіях світу. Наприклад, християнські «гробки» – тиждень у травні, коли вшановується пам’ять тих, хто вже відійшов і інший світ. Тому бійці вшановували своїх загиблих побратимів і такою є традиція – не більше, не менше.

Знайшли помилку? Виділіть текст на натисніть комбінацію Ctrl+Enter.

Навігація та корисні матеріали

Звіт про орфографічну помилку

Наступний текст буде надіслано до нашої редакції: