Новини

Росіяни продовжують мобілізацію, але не можуть сховатися від підпілля – огляд з ТОТ

Навігація та корисні матеріали

Ворог розпочав нову хвилю мобілізації на тимчасово окупованих територіях, з усім тим, місцеві продовжують здавати ЗСУ розташування ворожих баз. Центр національного спротиву підготував свіжий огляд головних новин з ТОТ.

Росіяни залишаються для місцевих окупантами

Підпілля й надалі сприяє розквіту «бавовни» на військових об’єктах окупантів. 10 січня здетонував склад боєприпасів на території заводу «Гідромаш», який був захоплений росіянами в тимчасово окупованому Мелітополі. Вибухи тривали кілька годин. 

До речі, якщо ви маєте інформацію щодо пересування та розміщення ворожих військ, пишіть через спеціальну форму.

Ворог же натомість посилює фільтраційні заходи на тимчасово окупованих територіях та без успіху бореться з гривнею. Зокрема, на цьому тижні росіяни посилили поліцейський та адміністративний режим та активно перевіряли громадян. 

Тепер, під час перевірок телефонів, окупанти вимагають видаляти додатки українських банків, зокрема, Ощадбанку, Приватбанку та Монобанку. 

Крім цього, росіяни тиснуть на підприємців, які й надалі користуються гривнею. З початком нового року окупанти розпочали рейди серед місцевих підприємців, які чинять спротив введенню в обіг рубля та продовжують користуються гривнею. 

Загарбники вимагають встановлювати цінники тільки в рублях, але це призвело лише до того, що населення перейшло на безготівкову оплату, а продавці все одно вказують ціну в гривнях.

Тим часом активісти руху «Жовта стрічка» продовжують працювати у підпіллі на тимчасово окупованих територіях. Зокрема, днями у Донецьку поширили десятки листівок. Місцеві продовжують демонструвати росіянам, що Донецьк – це Україна.

Мобілізація до лав армії ворога

На жаль, росіяни продовжують використовувати мешканців ТОТ як ресурс. Смерть українців вигідна ворогу, не зважаючи з якого боку той воює, адже це тільки підсилює ментальні розбіжності.

За інформацією нашого підпілля, на тимчасово окупованих територіях Донеччини примусово мобілізують людей з інвалідністю. Їх беруть на посади водіїв. Мобілізовані також використовуються в сухопутних підрозділах окупаційних військ.

Для поповнення втрат в живій силі противник не припиняє мобілізацію чоловічого населення на тимчасово окупованій території Луганської області.

Центр національного спротиву нагадує, якщо вас чи ваших знайомих примусово мобілізували на ТОТ, звертайтеся на гарячу лінію проєкту «Хочу жить»:  +38 066 580 34 98 та +38 093 119 29 84.

Знайшли помилку? Виділіть текст на натисніть комбінацію Ctrl+Enter.

Навігація та корисні матеріали

Звіт про орфографічну помилку

Наступний текст буде надіслано до нашої редакції: