Новини

Росіяни не можуть знайти зрадників, а підпілля нищить ворога, – огляд з ТОТ

Навігація та корисні матеріали

На тимчасово окупованих територіях продовжують ліквідовувати ворога, поки росіяни не можуть знайти зрадників. Огляд головних подій з ТОТ на цьому тижні – далі.

Ліквідація росіян й інша протидія окупації

У Новій Каховці підпілля підірвало автомобіль з чотирма окупантами. Зокрема в Новій Каховці учасники партизанського руху «Атеш» підірвали автомобіль, в якому перебували військовослужбовці рф та представники спецслужб. Як наслідок, двоє окупантів загинуло, ще двоє у важкому стані.

На тимчасово окупованих районах Луганщини партизани знищили шафу СЦБ на залізничній ділянці Щастя-Старобільськ. Шафа відповідає за автоматичну диспетчеризацію руху.

Відтак, тепер ворог має контролювати рух вручну, а це зменшує максимальну швидкість поїздів, а отже й пропускну здатність ділянки. В результаті дій підпілля боєприпаси окупантам на передовій доведеться почекати.

Варто зауважити, що логістика російської армії побудована саме на залізниці, яка відіграє вирішальну роль для армії рф. Таким чином знищення залізничної інфраструктури позбавляє армію ворога мобільності.

Активісти громадського спротиву окупації «Жовта стрічка» продовжують чинити психологічний тиск на окупантів.

Завдяки активістам кожен росіянин на тимчасово окупованих територіях знає, що він ворог й окупант. Цього разу активісти поширили українську символіку в Криму. Зокрема в Севастополі, Сімферополі, Феодосії та Ялті. Також українську символіку поширили у Донецьку.

Відмова від співпраці з ворогом

На тимчасово окупованих районах півдня України захоплені підприємства не можуть працювати на повну потужність через виїзд висококваліфікованої робочої сили. Ворог захопив цілу низку заводів, але працювати на повну потужність вони не можуть, адже персонал відмовився працювати на росіян. 

Нічого в росіянах не видає окупантів, як те, що місцеві відмовляються з ними співпрацювати. Відтак, Москві доводиться імітувати місцеве самоврядування на захоплених землях звезеними співробітниками.

Так, у кремля немає достатньої кількості колаборантів й тому ворог почав програму підготовки «фахівців» з рф для роботи у «місцевих» адміністраціях. Вона має охопити 6000 осіб. Підготовкою працівників займається російська академія народного господарства при президенті рф, тобто академія імені владіміра путіна.

Українські діти на ТОТ продовжують навчатись в школах онлайн, але росіяни намагаються силою припинити це й загнати школярів до осередків пропаганди.

Так, на тимчасово окупованих територіях створили «комісії у справах неповнолітніх», які за допомогою фейкових судів, виписують батькам штрафи за навчання дітей в українських школах.

Комісії влаштовують рейди, особливо за місцями проживання дітей, які пропускають багато занять в «російських школах». Під час перевірок окупанти приділяють увагу ноутбукам, планшетам, за якими може здійснюватись навчання дітей.

Крім цього, росіяни намагаються знайти партизан. Обшукують будинки, акцент роблять в підвалах, коморах та гаражах. Якщо гаражі знаходяться в кооперативах, росіяни вимагають присутності їх власників. 

Відтак, Центр національного спротиву закликає бути обережними й за можливості залишити регіон. Також нагадуємо, що на сайті Центру є інструкція щодо чистки телефону та поводження під час арешту.

Знайшли помилку? Виділіть текст на натисніть комбінацію Ctrl+Enter.

Навігація та корисні матеріали

Звіт про орфографічну помилку

Наступний текст буде надіслано до нашої редакції: