Антифейк

Росіяни лякають українців «масштабним наступом», про який «попереджують навіть у США»

Навігація та корисні матеріали

Коротко

Росіяни розповсюджують заяву колишнього американського розвідника Вільяма Скотта Ріттера, в якій він прогнозує «масштабний наступ» армії РФ. Розповідаємо, чому в це не потрібно вірити.

Опис фейку БРЕХНЯ

Російські військові здатні почати масштабний наступ і витіснити українську армію на інший берег Дніпра, а, можливо, й піти на Одесу. Таку заяву Ріттера поширюють російські ЗМІ.

Спростування ПРАВДА

Прогноз «масштабного наступу» армії РФ – лише особиста думка Ріттера, який, до слова, є апологетом Путіна та підтримує російську агресію проти України.

Цей чоловік регулярно просуває російські наративи, а також неодноразово прогнозував «швидкий крах України» та «перемогу Росії». Ріттера часто цитують фейкороби кремля, він дає коментарі на російських каналах та створює публіцистичні матеріали для топ-пропагандистів РФ Russia Today.

За поширення російської пропаганди YouTube навіть видалив канал Ріттера, про що ми вже розповідали тут. Тож вірити його словам немає сенсу, адже вони – не більше ніж вигадка. ЗСУ тримають оборону та наступають, а російські військові зрештою програють.

Знайшли помилку? Виділіть текст на натисніть комбінацію Ctrl+Enter.

Навігація та корисні матеріали

Звіт про орфографічну помилку

Наступний текст буде надіслано до нашої редакції: