Росіяни крадуть зерно та не можуть знайти зрадників, – огляд з тимчасово окупованих територій

Спільно з Центром національного спротиву підготували для вас другий огляд новин з тимчасово окупованих територій. Головні події з партизанського фронту – далі.

Росіяни звозять своїх робітників, адже не можуть знайти зрадників на окупованих територіях

На Луганщину звозять вчителів з росії, через брак колаборантів. В область вже завезли освітян з тамбовської області рф. Метод залучення дітей до навчання за російською програмою простий – цинічний шантаж. Батькам погрожують, що їх лишать батьківських прав, якщо діти не будуть навчатися по новій програмі.

Відсутність колаборантів впливає й на плани росіян 11 вересня зімітувати «референдум» щодо приєднання окупованих територій Луганщини. Так, в смт Лутугине підготовкою до пропагандистського шабашу займаються звезені вчителі з Ульяновської області рф. 

Проблеми з кадрами в росіян не лише в освітній галузі. На Запоріжжі росіяни намагалися відновити місцевого залізорудного комбінату. Працівникам пообіцяли виплачувати 60% від їхньої зарплати станом на 23 лютого. Для цього потрібно підписати новий контракт згідно з російським законодавством. Проте, жоден з працівників не погодився

В Маріуполь завезли лікарів з росії на ротаційній основі. Зокрема до Маріуполя відрядили бригаду на чолі з ексміністром охорони здоров’я тульської області рф Олексієм Ерком. Але лікарні в місті й досі нормально не функціонують, адже цивільна інфраструктура міста практично повністю знищена росіянами. 

Росіяни не можуть знайти студентів до своїх псевдоуніверситетів

Якщо педагогів росіяни можуть завезти з росії, то зі студентами проблема. Окупанти не можуть знайти охочих «вчитись» в їх фейкових внз, які вони створили у захоплених приміщеннях українських університетів.

Вступна кампанія провалена й тепер окупанти пропонують «унікальну можливість» – вступити до його лав без екзаменів. Інша унікальна можливість цього університету – закінчення без диплома, але про неї окупанти не говорять.

Окупанти продовжують красти зерно попри незгоду фермерів з ними співпрацювати

В Запорізькій області окупанти створили «Державна зернова компанія», на чий баланс оформили 20 елеваторів. По факту ці елеватори вони вкрали, адже їх справжні власники не погодились з ними співпрацювати. 

Росіяни попри волю власників лише з Запорізької області щомісяця вивозять до 100 тис. тонн. Здебільшого зерно йде до Єгипту, Туреччини та країн близького сходу.

На вулицях тимчасово окупованих територіях вивішують українські прапори та чекають ЗСУ

У знищеному Маріуполі росіяни не змогли взяти під контроль місцеве населення. Так, в місті юнак вийшов з прапором України до знищеного театру. Навіть загроза життю не заважає йому висловлювати свою позицію.

Крім цього, невідомі герої розклеїли в Маріуполі листівки з нагадуванням, що Маріуполь залишається українським містом. На проспекті Миру ж невідомі відновили герб України.

В окупованому Херсоні також не припиняється діяльність українського підпілля, партизани впродовж тижня прикрашали місто жовто-блакитними стрічками в очікуванні ЗСУ. Також місцеві передавали листівки для окупантів, вивішували українські прапори й замалювали російські агітаційні білборди.

В тимчасово окупованому Токмаці у відповідь на агітацію окупантів щодо «референдуму» місцеві розклеїли повідомлення, що вони свій вибір зробили на референдумі 1991 року, коли проголосували за незалежність України. 

Total
1
Shares

Пов'язані статті

Читати

Що насправді святкує Росія 9 травня?

Як взагалі співіснують поняття трагедії війни і бажання її повторити? Як Росії вдалося перетворити пам’ять про трагічні події на свято, і як вона «еволюціонувала» на цьому шляху за більш ніж 70 років? Що насправді у День перемоги над нацизмом святкує держава-агресор?
Читати

Пропаганда «генетичної особливості» і до чого тут російський футбол?

Під час матчу Росія–Бельгія у Петербурзі футболісти бельгійської команди схилили коліно в підтримку руху Black Lives Matter («Життя темношкірих важливі»). Гравці російської збірної не приєдналися до жесту. А російські вболівальники освистали бельгійських футболістів. У FARE (організація «Футбол проти расизму в Європі») відреагували на свист росіян на адресу збірної Бельгії, назвавши його «расистським сигналом».