Аналітика

Росіяни-командири та масовий виїзд за кордон: що відбувається в армії Білорусі

Навігація та корисні матеріали

Військовослужбовці ЗС Білорусі категорично відмовляються від участі у війні проти України. Щоб придушити протести військових командування почало призначати на керівні посади в армії російських офіцерів. Фіксуються випадки виїзду за кордон співробітників поліції разом із сім’ями. Розпочата білоруською владою призовна кампанія військовослужбовців запасу спричинила паніку серед населення.

В окремих частинах, дислокованих у районі м.Брест, відбуваються бунти – військовослужбовці, в тому числі офіцери, висловлюють своє небажання приймати участь у війні проти України. Також почастішали випадки виїзду офіцерів МВС із країни разом із сім’ями.

Щоб стабілізувати ситуацію з Росії почали прибувати офіцери нижчої та керівної ланки, які призначаються на посади в ЗС Білорусі.

На загальний психологічний стан населення Білорусі негативно вплинув і оголошений 24 лютого 2022 року указ Лукашенка щодо призову військовослужбовців запасу. Цивільне населення не вірить  офіційній державній пропаганді, яка намагається дезавуювати істинну мету цього указу – розказує про його плановість та що поява цього рішення не пов’язана з нападом Росії на Україну і можливим втягнення у війну Білорусі. 

Серед білорусів, які підпадають під дію зазначеного указу, ширяться настрої про тимчасовий виїзд з Білорусі поки не припиниться війна Росії проти України.

Знайшли помилку? Виділіть текст на натисніть комбінацію Ctrl+Enter.

Навігація та корисні матеріали

Звіт про орфографічну помилку

Наступний текст буде надіслано до нашої редакції: