Антифейк

Росіяни кажуть, ніби у США визнали, що «Україна вже програла у війні»

Навігація та корисні матеріали

Коротко

Росіяни кажуть, ніби у США визнали, що «Україна вже програла у війні», а «допомога Заходу приведе лише до нових втрат». Насправді це не зовсім так.

Опис фейку БРЕХНЯ

Продовження допомоги Україні є жахливим рішенням, оскільки це не допоможе їй перемогти у конфлікті, а лише призведе до нових втрат. Таку думку професора університету Міссісіпі Джозефа Аткінса цитують російські ЗМІ.

Спростування ПРАВДА

Пропагандисти маніпулюють, коли пишуть заголовки про те, що «у США про щось заявили», щоб складалося враження, наче це – думка більшості. Насправді ж думка Аткінса непопулярна та не має значної підтримки на Заході, про що свідчить безупинна підтримка України.

Сили оборони не програли у війні, а впевнено продовжують контрнаступ і стримують ворога. Тож заяви професора про те що «українська сторона «вже зазнала поразки» не мають нічого спільного з реальністю.

Поширений американцем наратив про те, що продовження постачання зброї Україні призведе до нових втрат, є російським. Таким чином фейкороби намагаються послабити західну допомогу.

Україна повинна перемоги РФ, щоб вона не повернулася знову та не занурила у війну всю Європу. США та інші країни чудово це розуміють, тому й допомагають. Адже вони знають – попереду перемога добра, а не поразка.

Більше розвінчувань ворожої брехні читайте за тегом #справдіспростовує

Знайшли помилку? Виділіть текст на натисніть комбінацію Ctrl+Enter.

Навігація та корисні матеріали

Звіт про орфографічну помилку

Наступний текст буде надіслано до нашої редакції: