Новини

Росіяни готують нову ІПСО: цього разу планують розганяти брехню про те, «как в россии жить хорошо»

Навігація та корисні матеріали

Центр стратегічних комунікацій фіксує підготовку чергової інформаційно-психологічної операції (ІПСО) ворога. Цього разу професійні брехуни взялися до розгону панічних настроїв через економіку – буцімто в Україні зашкалюють ціни на продукти, а тому потрібно скоріше «здаватися росії, бо там все дешевше».

Для цього в пабліках з координації ботів почали кидати заклики до агентури на території України з командою надсилати цінники продуктів в українських магазинах – згодом їх планують розповсюджувати по чатах в українських Телеграм-каналах з відповідними меседжами. Збір інформації подається під виглядом «флешмобу».

Що потрібно пам’ятати:

– Саме через росію в Україні та у світі ростуть ціни на продукти. Через окупацію частини півдня України, на якій аграріям не дають повноцінно працювати, а також блокування «зернового коридору» світ зіштовхнувся з черговою кризою.

– росіяни крали українське зерно, херсонські кавуни та мелітопольську черешню. Водночас українські аграрії вимушені займатися вирощенням врожаю під постійними обстрілами та без техніки, яку мародерила армія рф.

– Через те, що в умовах повномасштабної війни та безперервного російського терору стало набагато важче вирощувати овочі, внутрішніх запасів Україні не вистачає. А імпортні товари коштують дорожче, тому в магазинах дійсно спостерігається ріст цін.

– Далася взнаки й енергетична криза, також спровокована росіянами. Підвищення вартості електроенергії зумовило ріст цін на мʼясо. Цього не було б, якби армія рф всю зиму не обстрілювала енергообʼєкти України.

– Теза про високий рівень життя росіян – маніпулятивна. За даними всеросійського центру вивчення громадської думки, після початку повномасштабного вторгнення в Україну кожен третій росіянин почав істотно економити на їжі та менше купувати якісні й дорогі продукти через скорочення доходів.

Центр стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки

Знайшли помилку? Виділіть текст на натисніть комбінацію Ctrl+Enter.

Навігація та корисні матеріали

Звіт про орфографічну помилку

Наступний текст буде надіслано до нашої редакції: