Новини

Росія не допустила Червоний Хрест до військовополонених в Оленівці та продовжує масово обстрілювати Миколаїв. Головне за 31 липня

Навігація та корисні матеріали

ГОЛОВНІ НОВИНИ: Російські сили завдали масованого удару по Миколаєву касетними снарядами. У результаті російського удару був вбитий агропідприємець, власник компанії «Нібулон», Олексій Вадатурський та його дружина. Росія продовжує обстрілювали Дніпропетровщину та знову завдала ракетного удару по Одещині. На Донеччині російські сили обстріляли 23 населених пункти з «Градів», «Ураганів» та артилерії.

ФОТО ДНЯ: Росія продовжує знищувати пшеничні поля, а комбайни продовжують підриватися на ворожих мінах

Фото: Evgeniy Maloletka для AP news

ГОЛОВНІ НОВИНИ

Росія не допустила Червоний Хрест до військовополонених у Оленівці

Росія відхилила прохання Червоного Хреста про доступ до військовополонених з Оленівської колонії. Виправну установу в Оленівці, де перебувають зокрема й захисники «Азовсталі», самі ж російські сили обстріляли декілька днів тому. У результаті обстрілу загинуло щонайменше 50 українських військовополонених.

Російські сили завдали масованого удару по Миколаєву

Російські сили знову обстріляли Миколаїв касетними снарядами. Щонайменше одна людина загинула, ще двоє людей отримали поранення. Також пошкоджена та зруйнована цивільна інфраструктура, зокрема, готель, спортивний комплекс, два заклади освіти, СТО, житлові будинки.

Український агропідприємець Олексій Вадатурський загинув під час російського обстрілу Миколаєва

У результаті російського удару по Миколаєву був вбитий агропідприємець, власник компанії «Нібулон», Олексій Вадатурський та його дружина Раїса. У Офісі президента України кажуть, що це навмисне вбивство, а не випадковість. Компанія «Нібулон» є одним із найбільшим агропідприємств країни та одним із найбільших роботодавців регіону.

Росія завдала ракетного удару по Одещині

Російські сили завдали ракетного удару по території однієї із громад Одеського району. Ракета влучила у кар’єр.

Росія продовжує обстрілювали Дніпропетровщину

Російські сили обстріляли з «Градів» житлові квартали у Нікопольському районі. Також Росія вдарила двома крилатими ракетами по Нікополю.

У результаті російських атак були пошкоджені приватні будинки, житлові багатоповерхівки, школа, дитячий садок.

Росія обстрілює Донеччину з «Градів», «Ураганів» та артилерії

Російські сили обстріляли 23 населених пункти на Донеччині з «Градів», «Ураганів» та артилерії. У результаті атак зруйновано та пошкоджено 42 житлові будинки, чотири поля з пшеницею та сільськогосподарську техніку, ринок, виробничий цех тощо.

На Київщині виявили тіло мирного мешканця, якого закатували росіяни

Тіло закатованого чоловіка знайшли у Новому Заліссі поряд із колишніми позиціями окупантів.

Збройні Сили України знищили ще два ворожих склади боєприпасів

Українські захисники знищили ще два ворожих склади боєприпасів, два опорних пункти, а також близько двадцяти одиниць бойової броньованої техніки.

Знайшли помилку? Виділіть текст на натисніть комбінацію Ctrl+Enter.

Навігація та корисні матеріали

Звіт про орфографічну помилку

Наступний текст буде надіслано до нашої редакції: