РФ завжди намагалась посіяти протиріччя серед українців, – експертка Центру

Російська дезінформація завжди мала на меті деморалізацію та дезорієнтацію українського суспільства, аби знизити уважність до зовнішніх загроз. І це загострилося після повномасштабного вторгнення Росії в Україну.

Про це розповіла Ірина Адам, керівниця освітнього напрямку Центру стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки під час вебінару, який Центр влаштував разом з Освітнім центром Верховної Ради.

«Негативний наслідок дезінформації – деморалізація і поширення протиріч усередині суспільства. Російська дезінформація займалась цим і до повномасштабної війни, щоб послабити українське суспільство і створювати внутрішні чвари», – розповіла вона.

За словами Ірини Адам, особливо зараз російська пропаганда намагається створити ілюзію того, що все набагато гірше, ніж є насправді. Так ворог хоче вбити надію всередині людей і зупинити спротив українців. 

«Тому зараз більше ніж будь-коли раніше потрібно бути уважними до того, що ми споживаємо і поширюємо», – підкреслила експертка.

Крім того, на вебінарі вона пояснила, як розпізнати фейк, чим відрізняється дезінформація і місінформація та як працюють ворожі наративи.

Переглянути вебінар про протидію фейкам та дезінформації можна за посиланням. Раніше працівники Центру стратегічних комунікацій проводили тренінги про основи гібридної війни, інформаційних атак, а також пропаганди як елементу гібридної війни.

Total
0
Shares

Пов'язані статті

Читати

Українські військові відбили ракетну атаку росіян на Хмельниччині, а у Польщі зібрали на «Байрактар» для України. Головне за 24 липня

ГОЛОВНІ НОВИНИ: Окупанти не припиняють обстрілювати Миколаїв. Поблизу окупованого Мелітополя пошкодили залізничну колію. Росіяни готують псевдорозслідування про обстріл…