Новини

Путінський політолог пояснив «для Гааги», яка мета війни в Україні

Навігація та корисні матеріали

Кремлівські експерти зізналися, що планують перетворити Україну на пустку

«Російська газета», офіційний друкований орган Уряду РФ, опублікувала колонку відомого рашистського «інтелектуала» Сергія Караганова, де той пояснює, що означає останнє послання Путіна Федеральним зборам.    

Караганов уточнив «цілі цієї операції» – захоплення та приєднання до РФ сходу та півдня України. А також спустошення її центральних та західних регіонів.  

«Це, очевидно, захист Донбасу і возз’єднання споконвічно російських земель Півдня, Сходу, демілітаризація, тобто, знищення військової машини того, що, можливо, залишається від нинішньої України».

«Допомагати відновлювати ті частини нинішньої України, які повернуться до Росії, буде потрібно. Але навряд чи варто (відновлювати – прим.) Україну, яка добивається цією операцією, особливо її найменш розвинені в культурному плані західно-центральні землі… Західні українські території за їхньої обов’язкової демілітаризації (мають стати – прим.) буфером, окраїною Росії».

Караганов закликає: «Збереження української державності неприпустиме»! Підкорених українців російська урядова газета пропонує «перевиховувати» та засилати освоювати Сибір.

«Відсутність до сих пір програми переселення біженців з України в такі регіони Сибіру не мають раціонального пояснення», – стверджує автор-рашист.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Путін хотів посіяти вітер в Україні, а пожене бурю в Росії

Відмінність гітлерівських ідей від марень російських політологів полягає лише в тому, що перші – прагнули перетворити Україну на свій «життєвий простір», а другі – на «безжиттєвий простір» для українців.

Центр стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки

Знайшли помилку? Виділіть текст на натисніть комбінацію Ctrl+Enter.

Навігація та корисні матеріали

Звіт про орфографічну помилку

Наступний текст буде надіслано до нашої редакції: