«Протидія дезінформації та стратегічні комунікації»: Центр стратегічних комунікацій провів тренінг для комунікаційників Запорізької області

Навігація та корисні матеріали

Триденна навчальна програма стартувала 13 травня  у Києві. Учасниками стали представники відділів комунікацій органів влади Запорізької області. 

Мета цього тренінгу – підвищити рівень компетентності учасників у сфері стратегічних комунікацій та протидії дезінформації.

Заступник Міністра культури та інформаційної політики України

з питань європейської інтеграції Тарас Шевченко заявив про вагоме значення розвитку освітнього компонента та роботи з обладміністраціями:

«Ми раді, що завдяки нашим партнерам з UNDP та за фінансової підтримки уряду Японії ми маємо можливості проводити ці навчальні події, привозити людей до Києва та разом із Центром стратегічних комунікацій, який міністерство заснувало три роки тому, проводити та розвивати освітній компонент. Робити це системно, працювати із різними обласними адміністраціями».

Ті регіони, що перебувають на лінії фронту, ті регіони, що частково окуповані, і відповідно представники обласних і районних адміністрацій яких також здійснюють комунікацію на тимчасово окуповані території, є пріоритетними. Закликаю вас взяти від цього навчання якомога більше користі, знань, контактів».

А керівник Центру стратегічних комунікацій Ігор Соловей висловив подяку донорам і партнерам за сприяння в організації цього важливого заходу та підкреслив важливість подібних навчань для представників місцевої влади:

«Якщо оцінювати інформаційне поле як поле війни, то саме ви перебуваєте на передовій цієї інформаційної війни. І на вас покладається важливе завдання – першої комунікації з людьми на місцях. Прагнемо, щоби наші із донорами та партнерами зусилля допомогли вам у повсякденній роботі під час цієї комунікації з громадськістю».

Упродовж трьох днів учасники тренінгу отримали знання та навички з тем:

• роль стратегічних комунікацій в управлінні державою;

• виявлення дезінформації та методи реагування на неї;

• розробка та втілення комунікаційних стратегій;

• кризові комунікації.

Очільниця команди за напрямком Демократичне врядування UNDP в

Україні Олена Урсу подякувала комунікаційникам Запорізької області за щоденну працю й участь у навчанні: 

«Від імені UNDP хочу подякувати всім тим, хто працює над питаннями комунікації у Запорізькій області, за вашу відданість і стійкість. Ми розуміємо, в яких умовах вам доводиться працювати кожного дня.

Сподіваємося, що цей тренінг полегшить вам життя та дасть додаткові знання і навички, дасть можливість побачити більш ефективні шляхи розв’язання щоденних питань».

Крім цього, пані Урсу висловила подяку за стратегічне партнерство Міністерству культури  та інформаційної політики та Центру стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки:

«Ми вже багато років маємо можливість співпрацювати разом над посиленням стратегічних комунікацій, підвищенням ефективності комунікацій, взаємодії із громадськістю. Це не проста формальність для нас. Це наріжний камінь доброчесного управління. Ми продовжуємо планувати такі заходи і в майбутньому».

Хто навчав учасників тренінгу?

• Олена Лобова – експертка з комунікацій;

• Вікторія Мерлич – керівниця відділу проєктного менеджменту Центру стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки;

• Марія Сагайдак – керівниця напрямку стратегічних комунікацій Центру стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки;

• Сергій Жуков – аналітик Центру стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки;

• Вікторія Зражевська – керівниця тренінгового напрямку Центру стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки

Тренінг був організований Центром стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки, Міністерством культури та інформаційної політики України за підтримки UNDP в Україні та фінансування уряду Японії.

Знайшли помилку? Виділіть текст на натисніть комбінацію Ctrl+Enter.

Навігація та корисні матеріали

Звіт про орфографічну помилку

Наступний текст буде надіслано до нашої редакції: