«Протидія дезінформації – одна з ключових навичок, якої ми всі потребуємо». Центр стратегічних комунікацій провів тренінг для публічних службовців 

Навігація та корисні матеріали

25 червня у Києві пройшов тренінг «Протидія дезінформації у професійній діяльності публічних службовців».

Тренінг організований  Центром стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки спільно з Міністерством культури та інформаційної політики України та у партнерстві з Міністерством закордонних справ, у справах співдружності націй та розвитку Великої Британії, Zinc Network та Центром демократії та верховенства права. 

Заступник міністра культури та інформаційної політики з питань європейської інтеграції Тарас Шевченко звернувся до учасників події з важливим нагадуванням:«Початок переговорів про вступ України до ЄС – це надзвичайно важлива подія. Можливо хтось вже забув, але ми подали заявку на кандидатство на другий день повномасштабного вторгнення, коли могло здаватись, що це не на часі, але спрацювало! Тому раджу вам теж використовувати нестандартні підходи та мислення – це може допомогти досягти мети у роботі».

Керівниця програми керівниця програми з інформаційної стійкості Посольства Великої Британії в Україні Марина Безкоровайна пояснила, чому напрямок протидії дезінформації є надзвичайно важливим для партнерів України:

«Вміння розрізняти дезінформацію – одна із ключових навичок, яких ми всі потребуємо. Ви, як комунікаційники, є на передовій, оскільки кожен з вас комунікує з певним сегментом людей, які читають ваші пости, новини від міністерств тощо. Тому критично важливо, щоб ми всі володіли спільним вокабуляром. На жаль, розуміння гібридних загроз є досі дещо відсутнім як в Україні, так і за кордоном».

Керівник програми в Zinc Network Дмитро Хільченко акцентував на тому, що в роботі комунікаційників необхідно знатися на усіх небезпеках з боку ворога:

«Дуже важливо розуміти відповідальність вашої роботи. Я вірю, що цей тренінг допоможе усвідомити всі ризики гібридної війни і те, як правильно комунікувати, щоб ми не сприяли ворогу».

Директорка Центру демократії та верховенства права Олеся Холопік  побажала учасникам отримати максимум користі на тренінгу.

«Я дуже сподіваюсь, що  ви зможете отримати тут практичні кейси, які будуть використані у вашій роботі, а також познайомитесь з багатьма колегами – ці зв’язки будуть надзвичайно корисними».

Тренером учасників виступала медіааналітикиня, фахівчиня з інформаційної безпеки та протидії дезінформації Ірина Субота.

Учасники тренінгу отримали базові знання та навички про способи маніпуляції та дезінформації у соцмережах, попрактикувалися у протидії ворожим вкидам на різних майданчиках соцмереж та познайомились з найсучаснішими способами перевірки й аналізу контенту.

Знайшли помилку? Виділіть текст на натисніть комбінацію Ctrl+Enter.

Навігація та корисні матеріали

Звіт про орфографічну помилку

Наступний текст буде надіслано до нашої редакції: