Протидія дезінформації найкраще спрацьовує шляхом чіткого функціонування стратегічних комунікацій, – послиня Німеччини в Україні

Протидія дезінформації найкраще спрацьовує шляхом чіткого функціонування стратегічних комунікацій, які мають базуватися на потужній мережі інструментів країн-членів НАТО.

Про це заявила Анка Фельдгузен, Надзвичайна і Повноважна Послиня Федеративної Республіки Німеччина в Україні під час свого виступу на Kyiv Stratcom Forum, першому міжнародному форумі зі стратегічних комунікацій в Україні.


«Німеччина разом з Францією підтримували Україну як посередники і медіатори між Росією, яка розпочала війну проти України у 2014 році. І наші пріоритети залишаються – процес медіації у Нормандському форматі і в контексті Мінських домовленостей».

«Ми бачимо, як фейкові новини та пропаганда Росії транслювалися у Німеччині», – зазначила Фельдгузен. Зокрема дипломатка нагадала про історію дівчинки Лізи, яку начебто під час мігрантської кризи 2015 році вкрали мігранти. Насправді дитина просто залишилася ночувати у подруги.


На думку послині, ці приклади показують, чому німці «нарешті звернули увагу до ворожої пропаганди Росії». Фельдгузен підкреслила, що Міністерство закордонних справ і Федеральний уряд Німеччини вірять, що протидія дезінформації і пропаганді найкраще спрацьовує при чіткому функціонуванні системи стратегічних комунікацій.

Дипломатка вважає, що неправильно відповідати на ворожу  пропаганду і дезінформацією своєю пропагандою і дезінформацією.

«Необхідно визначитись, що саме ми вважаємо дезінформацією та фейковими новинами. Для цього нам потрібно  збільшити рівень обізнаності, про те, як поширюється дезінформація. Це робота у сфері медіаграмотності», – підкреслила вона.

7 і 8 грудня 2021 року у столиці України проходить Kyiv Stratcom Forum – перший міжнародний форум зі стратегічних комунікацій в Україні. У його роботі беруть участь дипломати НАТО і ЄС, українські посадовці, представники українських громадських організацій, що спеціалізуються на стратегічних комунікаціях і боротьбі з дезінформацією. Організатором форуму виступив Центр стратегічних комунікацій.

Total
0
Shares

Пов'язані статті