Антифейк

Представника РФ не допустили на засідання ОБСЄ, бо злякалися

Навігація та корисні матеріали

Коротко

Представника РФ не допустили на засідання ОБСЄ, пропагандисти кажуть – «через побоювання почути правду». Пояснюємо, що відбулося насправді.

Опис фейку БРЕХНЯ

Посла МЗС РФ Родіона Мірошника не допустили на засідання ОБСЄ зі співробітництва у галузі безпеки, бо злякалися того, що представник РФ може розповісти незручні для західної громадськості факти. Про це пишуть кремлівські ЗМІ.

Спростування ПРАВДА

Канада, яка головує у цьому форумі ОБСЄ, відмовилася допустили мірошника, бо він – некомпетентний колаборант, який перебуває під слідством, зазначили у StopFake.

Раніше цей чоловік був прессекретарем експрезидента України Януковича, а на початку російської окупації у 2014 році очолював Луганську ОДТРК. У травні 2022 року мірошника «підвищили» до «посла «ЛНР» у Росії», а в серпні 2023-го – призначили «послом з особливих доручень зі злочинів київського режиму».

У січні 2023 року набуло чинності рішення РНБО щодо запровадження персональних санкцій проти 198 російських пропагандистів та українських колаборантів. Серед них – мірошник.

Тож недопуск посібника путінського режиму ніяк не пов’язаний із «замовчуванням українських порушень», просто підозрюваним в участі у терористичних угрупованнях не дають слова на міжнародних майданчиках.

Більше розвінчувань ворожої брехні читайте за тегом #справдіспростовує

Знайшли помилку? Виділіть текст на натисніть комбінацію Ctrl+Enter.

Навігація та корисні матеріали

Звіт про орфографічну помилку

Наступний текст буде надіслано до нашої редакції: