Після Майдану українське суспільство посилило голос, – Центр стратегічних комунікацій

Революція Гідності посилила голос українського суспільства, яке впливає на позитивні зміни в державі.

Про це заявила експертка Центру стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки Марія Сагайдак під час дискусії «Як Майдан змінив Україну?».«Громадянське суспільство має свій голос, і його добре чути. Саме суспільство є ініціатором багатьох змін, воно впливає на порядок денний держави, контролює діяльність влади. І це відчуття відповідальності за те, що я роблю, де я живу і як я можу покращити ситуацію у своїй державі – це те добре, що зародилося під час Революції», – зазначила вона.

За словами експертки, завдяки Майдану Україні вдалося знову стати на шлях до демократії. Попри всі обмеження, які накладає необхідність відбиватися від ворожої агресії, Україна демонструє сталий демократичний поступ.

«Велике краще бачиться з відстані. Так само і про наслідки й результати Революції ми можемо говорити тільки з перспективи часу. І кожен з нас добре розуміє, що ці події вісім років тому є одними із ключових моментів державотворення і виразним чинником нашої свободи», – зазначила Сагайдак.

Вона додала, що важливою зміною стало зміцнення національної ідентичності, що триває й досі: за останніми дослідженнями, 73% українців вважають українську мову своєю рідною, а в індустріях українського кіно, музики та книг відбуваються позитивні зміни.

Щороку 21 листопада відзначається День Гідності і Свободи, згідно з указом Президента від 13 листопада 2014 року. Його встановлено на честь початку двох знаменних і доленосних подій у новітній українській історії: Помаранчевої революції 2004 року та Революції Гідності 2013 року.

Total
0
Shares

Пов'язані статті

Читати

Росія продовжує атакувати Сєвєродонецьк, а Україна отримає нову партію озброєння після зустрічі у форматі «Рамштайн». Головне за 15 червня

ГОЛОВНІ НОВИНИ: У Брюсселі відбулася третя зустріч керівників оборонних відомств у форматі «Рамштайн». США нададуть Україні новий пакет…