Новини

Підпілля допомагає нищити окупантів та знищує їхню інфраструктуру, – огляд з ТОТ

Навігація та корисні матеріали

Минулого тижня на тимчасово окупованих територіях активізувалось українське підпілля, яке допомагало знищити ворогів та поширювало українську символіку. Головні події на ТОТ від Центру національного спротиву – далі.

Знищення ворогів

12 грудня у Скадовську вибухнув автомобіль колаборанта Віталія Булюка, який працював заступником головного гауляйтера регіону Володимира Сальдо. Авто зрадника підірвали біля приватного будинку Віталія Булюка. Він отримав поранення й був доправлений до лікарні Сімферополя. Водій загинув на місці.

13 грудня у Бердянську підірвали трансформаторну підстанцію, яка живила мікрорайон Коса, де були розквартировані мобілізаційні підрозділи ворога. Вибух пролунав о 19:30. Невідомі за допомогою тротилових шашок підірвали трансформаторну підстанцію та опору ЛЕП, залишивши окупаційні казарми без світла.

Водночас у  Бердянську продовжують поширювати українську символіку. Попри те, що місто окупували 294 дні назад, місцеві мешканці продовжили нагадувати росіянам, що вони тут вороги. Цього разу невідомі герої поширили жовто-блакитні стрічки вздовж однієї з вулиць міста.

Також підпілля активно допомагає ЗСУ знищити ворогів, та передає дані про розташування окупантів. Зокрема, 12 грудня в тимчасово окупованій Горлівці (Донецька область), завдяки інформації від українського підпілля, точковим ударом було знищено особовий склад ворога. За попередніми даними було знищено понад 100 окупантів та техніку.

Вже 13 грудня завдяки співпраці ЗСУ та партизан, на Луганщині знищили базу розташування ворога. Відповідно до наявних даних близько 20 окупантів загинули, з них – шість офіцерів. Також знищено 8 одиниць техніки, ще кілька десятків росіян потрапили до шпиталю з пораненнями різної тяжкості.

В Енергодарі працівники місцевої атомної електростанції в переважній кількості відмовляються укладати контракт з російським «Росатомом». Попри те, що росіяни поставили маріонеткове керівництво на станції, більшість не зрадили України. 

Окупанти тиснуть на робітників, погрожуючи їх всіх звільнити з 1 січня й замінити на російських фахівців, частина з яких вже працює на станції на ротаційній основі, але марно.

Спротив українців окупації оцінили в Європарламенті.  Так, рух громадянського спротиву «Жовта Стрічка» в числі інших номінантів серед яких Президент України, отримав премію Сахарова. 

Росіяни безуспішно шукають партизан та промивають мізки дітям

Після успішного ураження низки складів БК та окупаційних пунктів, управління росіян  збільшило кількість перевірок на тимчасово окупованому Півдні.

Так, в Запорізькій області ворог збільшив кількість перевірок на блокпостах, крім телефонів перевіряють наявність російського паспорта. У разі його відсутності українців забирають для «додаткової бесіди» й поглибленої перевірки.

Крім цього, ворог активно промиває мізки дітям на тимчасово окупованих територіях, аби знищити ціле покоління українців. У всіх російських школах на ТОТ, які є просто пропагандистськими осередками з завезеними педагогами з рф кожен день проводяться «розмови про важливе».

Метою цих уроків є спроба нав’язати їм московську версію історії, зокрема, переконати місцевих дітей в тому, що РФ їх врятувала від «нацистів», а захоплені землі споконвіку були російськими.

Водночас ворог збільшив кількість пропагандистських заходів на Півдні, де дітей звозять на виступи блогерів, спортсменів та музикантів з РФ. Аналогічні зустрічі відбуваються в дитячих таборах, куди росіяни вивозять українських дітей для «лікування». На заходах посіпаки Кремля переконують дітей, що РФ – успішна країна й дає великі можливості на відміну від «нацистської» України.

Зауважимо, пропаганда ворога не працює на дорослих й РФ немає підтримки в регіоні, відтак ворог вдається до маніпуляції з дітьми.

Знайшли помилку? Виділіть текст на натисніть комбінацію Ctrl+Enter.

Навігація та корисні матеріали

Звіт про орфографічну помилку

Наступний текст буде надіслано до нашої редакції: