Під час повномасштабного вторгнення в Україну російська влада ухвалила низку законів для вчинення геноциду, – Ігор Соловей

Навігація та корисні матеріали

Йдеться, зокрема, про обмеження прав українців, які не отримали російський паспорт, про примусові депортації з окупованих територій.

Про це заявив керівник Центру стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки Ігор Соловей під час International Online Media Literacy Conference:

«Окрему увагу кремлівський режим приділяє депортації українських дітей. Саме за незаконне вивезення українських дітей Міжнародний кримінальний суд виписав ордер на арешт Путіна і російського дитячого омбудсмена Марії Львової-Бєлової».

Ігор Соловей додав, що всі ми є свідками того, як російська пропаганда не припиняє дегуманізувати та демонізувати українців, продукує погрози застосувати ядерну зброю, закликає до вбивств.

«До геноцидної риторики вдаються не лише учасники пропагандистських ток-шоу чи адміністратори анонімних Telegram-каналів.

Невизнання українців окремим народом, що має право на власну національну ідентичність та суверенну державу, є частиною риторики представників російської влади», Під час повномасштабного вторгнення в Україну російська влада ухвалила низку законів для вчинення геноциду, – Соловей.

Знайшли помилку? Виділіть текст на натисніть комбінацію Ctrl+Enter.

Навігація та корисні матеріали

Звіт про орфографічну помилку

Наступний текст буде надіслано до нашої редакції: