Першою ланкою протидії зовнішнім загрозам є стійкість місцевої влади, — Ігор Соловей

Спроможність та стійкість місцевої влади є першою ланкою протидії зовнішнім загрозам та дезінформації з боку агресора. 

Про це заявив керівник Центру стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки Ігор Соловей під час презентації дослідження «Стійка Україна — крихка мозаїка?»

«Це дослідження — це зріз нашого суспільства. Нас як Центр вразив момент, що стійкість півдня та сходу України залежить від спроможності і готовності місцевих чиновників протидіяти цим зовнішнім загрозам. Ми побачили, що саме ця ланка є першою на лінії оборони від зовнішніх загроз. Але не завжди вона є адекватною тим загрозам, які виникають постійно», — заявив він.

За словами Солов’я, дослідження є відправною точкою для подальших практичних кроків, націлених на протидію загрозам з боку Росії.

«Як і будь-яке лікування починається з обстеження і визначення діагнозу хворого, так і протидія загрозам національної безпеки починається з вивчення аудиторії, яка піддається цьому інформаційному впливу», — пояснив він.

Керівник Центру підкреслив, що дослідження «Стійка Україна — крихка мозаїка?» показує потрібні напрямки та рамки роботи для Центру та інших державних органів, які також задіяні в забезпеченні інформаційної, цифрової та комунікаційної безпеки.

Total
0
Shares

Пов'язані статті

Читати

Захисники повністю зачистили острів Зміїний, а рятувальники завершили розбирати завали після ударів по Одещині та Кременчуці. Головне за 2 липня

ГОЛОВНІ НОВИНИ: Українські захисники повністю зачистили острів Зміїний, знищивши російську техніку. Українські захисники посилено охороняють кордон через можливе…