Паніка в Україні потрібна лише державі-агресору – міністр Ткаченко

Паніка серед українців потрібна лише державі-агресору – Російській Федерації, яку дратує, що її пропагандистські вкиди вже не діють на українців. 

Про це повідомив міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко у своєму Telegram-каналі.

За його словами, Кремль продовжить інформаційні атаки по Україні з новою силою, тому потрібно й надалі пропускати все крізь призму критичного мислення.

«Усі останні дії Кремля – лише продовження тієї варварської політики, яка триває вже вісім років. Нібито ми, чи світ не знали, що на окупованій частині Донбасу є російські війська? Нібито Володимир Путін до вчорашнього спіча  не маніпулював історичними фактами?», – написав міністр.

Він додав, що Україна очікує не лише жорсткої реакції світу на агресію Росії, а й конкретних санкцій, а також конкретної допомоги Україні, яка стала єдиним реальним захисником Європи від імперських планів Путіна.

«Більш ніж на «всесвітню стурбованість» ми маємо покладатися на самих себе. Країна має план дій, а урядовці продовжують активно працювати в межах компетенціях своїх відомств. Ми не відмовляємося від дипломатичного шляху врегулювання ситуації. Але хай ворог пам’ятає – ми готові дати йому відсіч», – підкреслив Ткаченко.

Total
0
Shares

Пов'язані статті