Новини

Окупанти вивели з ладу насосну станцію «Миколаївводоканалу», а мапа Пунктів незламності зазнала змін. Головні новини 28 листопада

Навігація та корисні матеріали

У ГУР заявили, що інформація про наступ білорусі – це фейк, вигідний росії. У Києві на кількох локаціях, зокрема, на Софійській площі, встановлять новорічні ялинки. А Бельгія виділить €150 тисяч на підтримку культури України.

російські терористи вивели з ладу насосну станцію «Миколаївводоканалу»

Наразі Миколаїв отримує технічну воду з Бузького лиману, повідомив мер міста Сєнкевич.

Інформація про наступ білорусі – фейк, вигідний росії

Інформаційно-психологічні спеціальні операції дуже часто переслідують одночасно кілька цілей. У цьому випадку посіяти паніку серед українців і дезорієнтувати українські сили оборони, розосередити сили, перекинути сили з інших напрямків, – заявив представник ГУР МО Андрій Юсов.

Онлайн-мапа Пунктів незламності зазнала змін

Пункти розділили на категорії за типом послуг.

Головній ялинці країни – бути! Але без масових заходів і концертів

У Києві на кількох локаціях, зокрема, на Софійській площі, встановлять новорічні ялинки – це зроблять коштом бізнесу, а не за бюджетні гроші.

Бельгія виділить €150 тисяч на підтримку культури України

Ми домовились про важливу співпрацю: українські сезони культури в Бельгії, постачання генераторів нашим закладам та медіа для зими, поширення заборони російської пропаганди, допомогу в збереженні української культурної спадщини та допомога у розмірі 150 тисяч євро культурній сфері, – повідомив міністр культури Олександр Ткаченко.

Знайшли помилку? Виділіть текст на натисніть комбінацію Ctrl+Enter.

Навігація та корисні матеріали

Звіт про орфографічну помилку

Наступний текст буде надіслано до нашої редакції: